• fikirlerini beğenmediği her yazarın nick altına "eşcinsel" yazan, kansız bir orospu çocuğu. uçurulması gerek çünkü sözlük formatını bozuyor.
  • (#78693236) milletin nickaltına eşcinsel olduğu iftirası/yalanı atmaktan başka gayesi olmayan bir yazarımsının sözlükten uçurulması için destek verdiğim kampanya.

hem eşcinsel olacaksın hem de entrylerini beğenmediklerinin altına eşcinsel yazıp iftira atacaksın. nasıl eşcinsellik böyle bilen aydınlatsın.

ayrıca kendisiyle mesajlaşmalarımızda aileme laf uzatacak kadar alçak birisi olduğunu gördüm. resimleri gerekiyorsa yayımlayabilirim.

böyle adilerin sözlükten uçurulması sözlüğe nefes aldıracaktır. umarım yönetim bu başlığın farkına varır.
  • zikrini de fikrini de beğenmezsiniz uçuralım dersiniz; karşıyım,
    siyasi görüşünü beğenmez aktroll/chpkk lı der uçuralım dersiniz; karşıyım,
    üç beş ergen çıkar bu bana yazdı uçuralım dersiniz; ona da karşıyım.

peki ya la bu adam daha ne yapsın, sözlük formatını eylemiş viran, onu geçtim sağa sola iftira atıyor.

tanım; uçurulsun.
  • entrylerine baktım da arkadaşın, kendisi türk düşmanı, istanbul'un türklere ait olduğunu kabullenemeyen bir yunan faşisti. hayallerle yaşayan bir asalak. ama yine de uçmasın.
  • düşünce ve dileklerini belirtmesi uçurulmasına sebep değilmiş. o zaman herkes birbirinin nick altına "eşcinsel" diye iftira atsın, nasıl olsa düşünce değil mi? sapır supur konuşmayın. insanlar biraz dilinin ayarını bilecek, düşüncelerini hakaret ve iftira olmadan belirtecek. zor bir şey değil bu.
  • hastalıklı zihin yapısına sahip bir yazar için yapılmış olan haklı taleptir.

iftiraya uğrayan yazarlar birbirleriyle iletişime geçerek ortak avukat tutup bu kişi hakkında iftira davası da açmalı. iftiracının yurtdışında olması da önemli değil. herhangi bir gümrük kapısından ülkeye giriş yapmak istediğinde ifadesi alınmak üzere gözaltına alınacaktır.
  • iftira da olsa doğru da olsa kişilerin cinsel tercihleri, bir argümana destek çıkmak veya karşı olmak için kullanılması gereken şeyler değildir ve hatta kişilerin nick altlarına kendisinden izinsin yazılmaması gerekir.

not: uçurulsunspor
  • 5 aylık bebeğe eşcinsel olduğu iftirası atan bu şerefsiz niye hala silinmedi ? bu alçak silinene kadar rahat yok.

up.
  • bu şerefsizin acısı 1453'e dayanıyor. ege'den yunanistan'a doğru yüzerse rahatlayacağını düşünüyorum.

bunu da uçurmuyorsanız indirin kepenkleri.

edit:

duyarcılar da gelmiş. düşünce ve fikir özgürlüğünü kavrama sorununuz var sizin. başkasının alanına müdahale e-de-mez-sin! senin özgürlüğün, başkasının özgürlüğünü kısıtladığın anda bi-ter!

kaldı ki bu helenist çomar açıkça bölücü fikirler besliyor. sikerim sizin empatinizi de sempatinizi de. yine küfür ettirdiniz bana lanet olsun.
  • eşcinsel demek iftiramıymış.

bak sığır oğlu sığır bu iftiranın tanımı : bir kimseye gerçek olmayan, olumsuz bir durumu, bir suçu, amaçlı olarak, bilerek yükleme

şimdi bu yazar ben de dahil olmak üzere bir çok kimsenin nickaltına eşcinsel olmadığımız halde eşcinsel diye yazmıştır. ne bu şimdi iftira değil mi ? senin eşcinsellere sempatinin var olması bunun bir iftira olduğu gerçeğini değiştirir mi ? neyi beğenip beğenmediğiniz beni ilgilendirmez. ama eşcinsel olduğunuz veya sempatiniz olduğu için bu yapılan terbiyesizliği mazur göstermeye çalışmayın.

bu alçağın uçurulduğu haberini merakla bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap