şükela:  tümü | bugün
447 entry daha
  • ezel dizisinin final yapmasıdır. aksini iddia eden cengizdir, eyşandır.
  • mülteci çalıştırma tercihleri, araplaştırılması, işletmelerin ahlak yoksunu ve devamlılık ihtiyacı duymayan mekanlar haline dönüşmesi. bir jenerasyonun caddenin yıpratılmasını izlemesi ve bunları yok sayarak caddede aynı keyfi alması mümkün olmuyor.
  • popüler her bölgenin can damarı olan, esnaf ve mekanlar tarafından pek sevilmeyen genç nüfusun uzaklaştırılmasıdır.
    devletin ve belediyenin yaptığı hatalar da önemli bir yer tutar ayrıca zamanın ruhu da başka bir sebeptir. gezip gördüğüm birçok yabancı şehirde o şehrin yerlilerinin şehir merkezlerini yabancılara bıraktığını gözlemlemiştim. istiklal caddesi gibi hem turistlerin hem de yerlilerin takıldığı yerler çok nadirdi. şehirli insanlar genelde popülerleşen turistlerin gitmeyeceği yerlere giderler istiklal caddesinin başına da gelen budur aslında.
  • araplar,çomarlar ,gezi .

metrobüs tramvay bok püsür olmadan önce teee topkapı minibüsleri zamanında istiklal çok daha rafine biryerdi. şimdi tam bir leşş . 7 yıldır gitmiyorum. bir kaç sanat galerisi haricinde de uğrayacağımı sanmıyorum.
  • bi boka benzememesi.
  • çomaristana evrilmesindendir
  • benim için kaybetmemiştir , aksine giderek artmaktadır. keşke derim her binanın dili olsa da anlatsa bana uzun uzun...
  • akp belediyeciliği. ne yazık ki:(
  • akp'li belediye başkanının, bölgenin tüm kültürünü hiçe sayıp " burayı dev bir alışveriz merkezi"yapacağız demesiyle başlayan yasaklar ve arapperestlik.
  • (bkz: akp)
    (bkz: siyasal islam)
174 entry daha