şükela:  tümü | bugün
  • demirören avm'nin 7. katında bi' eğlence mekanı. taksimde artık gidecek yer kalmadığından, evden çıkmaya karar verip bi de bunu bi' gazla "taksime mi gitsek yeaaa" şeklinde yapınca buralara sarıyosun.
    bizim zamanımızın asmalısı falan hep şehid çünkü. değil mekanlar nerdeyse sokaklar kapatılmış, elde bu, kleingarten falan var bitek. *

eğlence mekanı fakat içeri girene kadar en az beş yerden geçiyosun, xray abi rezervasyon soruyo, asansör abiden önce bi' hanım gelip rezervasyon soruyo, asansör abi pek tabi rezervasyon soruyo, mekan girişi de isim listesinde adınız olcak diyo. teras olması sebebiylen eser diye düşünüyodum ama insanlık onuruna aykırı bi sıcakta gittiğim için esmedi. müzikler tabiyki tatlı dj beyler tarafından oldukça konsantre eğlenmeyi gerektiriyor, eller havaya bekleyen yallah mi gna çalan mekanlara. çok kalabalık olmamasını da baya sevdim. inanılmaz eğlenme gibi bişey kalmadı herhalde, üretilmiyo artık, çünkü inanılmaz eğlenmedim ama nays buldum. yine gidebilirim, puanım 7.