şükela:  tümü | bugün
 • olympiakos ultra'larındandır. ultra denen adamların takım ve ülke farketmeksizin işsiz, vandal ve provokasyon meraklısı birer gerizekalı olduğunu düşünürsek ortada şaşırılacak bir şey yoktur.
 • video başladıktan 3 saniye sonra 20 saniyelik reklamı koyan ve hatta bu olayı akıl eden kişi, ortalığı savaş alanına çeviren yunanlılardan daha orospu çocuğudur..
 • (bkz: yunanlı)
  (bkz: yunan)
  (bkz: bi bitmediniz amk)
 • (bkz: geri zekalı anandır)
  not:başlığa türk halkı geri zekalıdır yazan lavuğa cevap olarak
 • öğrenmiştir nerede olduğunu...
  (bkz: since 1453)
 • oldu o zaman. ben de atina meydanına gidip "zamanında osmanlı yakın tarihte atatürk iyi sikti sizi" diye bağırayım madem. dayak müesseseden nasıl olsa.

  tanım: boş beleş bir canlı.
 • çok yanlış zamanda yapmıştır, ülkede herkes birbirine düşman bulsa bi kaşık suda boğacak tam da böyle patlayacak yer arıyor. sen de gelip istiklalde böyle bağırırsan günde 2 paket sigara içen adam bile seni istiklalden ipsala sınırına kadar kovalar ne olduğunu anlamazsın.
 • konstantiniye deseydi ağır ülkücü olacaktı. kendisini dövenler tarafından kucaklanacakti.

  bin yıllık konstantiniyye adını bir gecede değiştirdiler ya avlad-ul amavi. ah bu cehape zihniyeti yok mu kardeşlerim
 • hala akıllanmamış bu yabancılara mı yanarsın yoksa kavga edecek yer arayan bizim millete mi? nereden tutsan elinde kalır. ülkeye girişte demiyorlar mı trafikte kornaya basarsan bile öldürülme riskiniz çok fazla diye. komik vallahi

  edit: çağ açıp çağı kapayan adamdan sonra konstantinin ismi istanbul olmuştur. beyinsiz avrupa milliyetçileri bunu hala anlamamışken bizim insanında onları desteklemesi güldürdü. evet pembe götlü ekşici kardeşim sen böyle dedigin için avrupalı medeni oldun. evet tüm avrupa devletleri sana kapısını açıp sen o barbarları hak etmiyorsun yanımıza gel diye sana yol gösterdi. aynen koçum aynen..
 • -ekşici duyarkasar mode on-
  "eğer bir olayda türk varsa kesinlikle türk tarafı haksızdır, çomardırlar, komplekslidirler, yazık bu memleketin kadınlarına, pis gerici yobazlar, iğrenç türk gelenekleri, keşke başka ülkeye gidebilsem, ühüü"
  -ekşici duyarkasar mode off-

  allah belanızı versin editi: bu entry'i girerken fark etmemiştim. yarı cahil bir yazar yazmış: "istanbul'un 1453'ten önce ismi konstantinapol'du. sonra biz fethettik ve ismini değiştirdik."
  yani fatih sultan mehmet buraya türkçe bir isim koyalım kararını verip adına istanbul dedi, öncesinde istanbul adı yoktu, öyle mi? nerenizden uyduruyorsunuz bunları? niye tarih bilginiz sıfır olduğu halde muhtemelen bilinçsizce dezenformasyon yapıyorsunuz? konstantiniyye adı ne zamana kadar kullanıldı mesela osmanlı'da? istanbul adı ne zaman resmileşti? cin olmadan adam çarpıp sözlük entelliği taslayacaklar diye bu kadarına tahammül etmem gerekmiyor. insan gerçekten hayret ediyor bu cahil cesaretine.