şükela:  tümü | bugün
 • temizinden dayağını yemiştir.

  --- spoiler ---

  http://www.hurriyet.com.tr/…ka-kavga-cikti-40463138

  istiklal caddesi'nde 'konstantinopolis' kavgası

  final four için istanbul'a gelen olympiakos taraftarlarının meşale yakıp "konstantinopolis" şeklinde sloganlar atmasının ardından istiklal caddesi'nde kavga çıktı. kavgada 6 kişi yaralandı. olympiakos taraftarı 2 yunan, şirinevler'de saldırıya uğradı. tekme ve yumrukların hedefi olan olympiakoslular'ı çevrede bulunanlar araya girerek saldırganların arasından kurtardı.

  final four için istanbul'a gelen ve taksim'deki bir otelde kalan olympiakos taraftarlarından bir bölümü öğlen saatlerinde istiklal caddesi'nde meşale yakıp "konstantinopolis" şeklinde sloganlar attı. bunun üzerinde çevrede bulunanlar ile yunan taraftarlar arasında kavga çıktı. kavga sırasında havai fişekler de kullanıldı. kavgaya polis müdahale etti. olaylarda yunan taraftarlardan 1 'i bacağında bıçaklanırken 5 kişide darp sonucu yaralandı. yaralı taraftarlar olay yerine gelen ambulanslar ile şişli hamidiye etfal eğitim ve araştırma hastanesine kaldırıldı. ilk etapta kavgaya karışan 4 kişi ise polis merkezine götürüldü. hastanede tedavileri yapılan 6 yunan taraftarı taburcu edildi. taraftarlar hastane çıkışında polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. polisin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor.

  --- spoiler ---
 • olympiakos ultra'larındandır. ultra denen adamların takım ve ülke farketmeksizin işsiz, vandal ve provokasyon meraklısı birer gerizekalı olduğunu düşünürsek ortada şaşırılacak bir şey yoktur.
 • (bkz: bunlar mal)
  edit:baya tepki geldi, demek ki haklıymışım. bilale açıklarmış gibi açıklayayım:
  istanbul adlı şehrin tarihi yaklaşık 5bin yıllıktır ve bu tarih içerisinde onlarca ismi olmuştur.
  türkçe adı verilen dilde bu şehrin isminin istanbul olması, dünyadaki binlerce dilde de aynı olmasını gerektirmez. bu durum binlerce yıllık tarihi olan her şehir/bölge vs. için geçerlidir.
  bahsi geçen şehrin başka bir ismini o şehirde söyledikleri için dayak yiyenler mağdur olup, dayak atanlara 1 porsiyon beyin lazımdır.
  bu kişilerin benzer modelleri *çinli* diye koreli dövenlerdir.
 • video başladıktan 3 saniye sonra 20 saniyelik reklamı koyan ve hatta bu olayı akıl eden kişi, ortalığı savaş alanına çeviren yunanlılardan daha orospu çocuğudur..
 • (bkz: yunanlı)
  (bkz: yunan)
  (bkz: bi bitmediniz amk)
 • (bkz: geri zekalı anandır)
  not:başlığa türk halkı geri zekalıdır yazan lavuğa cevap olarak
 • öğrenmiştir nerede olduğunu...
  (bkz: since 1453)
 • oldu o zaman. ben de atina meydanına gidip "zamanında osmanlı yakın tarihte atatürk iyi sikti sizi" diye bağırayım madem. dayak müesseseden nasıl olsa.

  tanım: boş beleş bir canlı.
 • çok yanlış zamanda yapmıştır, ülkede herkes birbirine düşman bulsa bi kaşık suda boğacak tam da böyle patlayacak yer arıyor. sen de gelip istiklalde böyle bağırırsan günde 2 paket sigara içen adam bile seni istiklalden ipsala sınırına kadar kovalar ne olduğunu anlamazsın.
 • turkiye'ye vizesiz, elini kolunu sallayarak girebilen kisi.