şükela:  tümü | bugün
  • kendisi dünya tatlısı 32 yaşında (an itibari ile )bekar bir dermatolog olup yine dünya tatlısı bir dosttur.

pek çok doktorun aksine kedi sevgisiyle yoğrulmuştur. insanlara olan saygısı ve tahammül seviyesi beni hep şaşırtmıştır. her türlü zor zamanda hep yanımda olmuştur.

iyi ki tanımışım seni canım arkadaşım :)
  • yerde ararken gökte bulduğum bir şeker insan.*
  • yeryüzünde bir kişiyle gıybet yapma hakkınız var deselerdi valla kendisini seçerdim. çünkü ben gıybet ettikçe gülüyo yorumları da efsane, allahım bi gülüşü var sanırsın challengerı uzaya o fırlatmış öyle enerjik öyle candan. bir yıldır "git şu sirkeciye ye o eti bak o yer güzel." diyordum daha yeni gitti tembelliğinden. gayet sakin bi insan, kariyerli, işinde gücünde (heyecanlanmayın mecburisi var daha), genç kızlarımızın ruhuna dokunur bi erkek. dokunursun di mi istinabem? bugün kimse için o yolu çekemem ben dedin gerçi bi şey de diyemiyorum.

tanıştığım günden beri kendisinin benden istediği tek bir şey vardı o da tıp doktoru değil de diş hekimi olmam. "e sen niye doktor oldun?" diyorum cevap yok, mesleğini de severek yapıyor, diş tedavilerini beleşe mi getirmeye çalıştı naaptı anlamadım. tabi ki kendisini dinlemeyip tıbbı tercih ettim.

güzel huylu, güzel kalpli, güzel arkadaşım. hep mutlu ol.