şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mars cinema group bünyesinde bulunan cinemaximum sinema zincirini satın alan güney koreli “cj cgv” istanbul istinyepark’taki sinema salonunu yenilemis. şirket, güney kore’de çok yaygın olan yatarak film izlemenin mümkün olduğu sinema salonlarınin benzerini ulkemizde acmis.bilet fiyatı 150 tl . mısır ve içecek sınırsızmış.

  http://www.hurriyet.com.tr/…namayacaksiniz-40685568

  mekan sorunu yaşayan gençler için bulunmaz nimet.
 • kişi başı 150 liradan, 300 liraya gayet makul günübirlik evlerin bulunabileceğinin de hatırlatılması yararlı olan konu.

  mekan sıkıntısı yaşayan gençler için bulunmaz 'advice'.
 • sinema izlemeye hizmet etmeyecek olan salon.

  uykun gelir yani(bkz: fesat mısınız?).
 • yatarak mısır yenmez ki. genzimize kaçar, çok tehlikeli. hem yerimi yadırgarım ben. öyle her yerde yatamam.
 • yatarak film izlemek 150 lira ne demek lan?

  yazın açık sinemalar o kadar olmuyor, onda da yatıyorsun. şaka mı lan bu? bir film için 150 lira. oha amk oha.

  bir de mısır bedava demiş. lan cinemaximum da mısır yiye yiye millet bunu buzlu badem gibi bir şey sandı. oğlum, mısır dünyanın en ucuz şeylerinden biri. sabaha kadar mısır ye, o 150 lira çıkmaz.

  amaç sevişmekse otele gidin, 2 saat değil gecelik sizin olsun. sevişin, için, duş alın, yiyin....

  buna bu parayı veren ağır gerizekalıdır.
 • normal sinema sever kişiler için güzel bir yenilik olmuş. ben şahsen uzanıp film seyretmeyi çok severim.

  gençler arasındaki diğer kullanım alanı için ise fazla maliyetli. 100-150 lira'ya günlük stüdyo daire kiralarsınız. daha rahat edersiniz.
 • genel olarak "eheheh, orda sevişirler" iması yapılmış ama mantıklı düşündüğümüz zaman bunun olmayacağı belli. zaten fiyatın böyle yüksek olma nedeni de buna engel olmak.

  2 kişi için 300 lira verip bunu sevişme maksatlı yapacak olan insanlar direkt otele gider zaten. kozyatağı hilton'da geceliği 180, dedeman'da 190, kalamış dışındaki wyndham otellerinde ise 150 lira civarına kalabiliyorsunuz. kendimi trivago gibi hissettim şu an. üstüyle de yemek falan yersiniz yani. sinemaya o kadar para veren insan gerçekten perdenin önüne uzanarak film izlemek istiyordur.

  ayrıca salonda bir sürü yatak var. olmaz yani öyle bir şey. yalnız mısır ve içeceğin sınırsız olması işini tekrar gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum, umarım hayvan arkadaşlarım bu haberi duyup "oğlum gelin lan bitireceğiz o salonu, bitireceğiz" diye coşmazlar. en son sınırsız olayını deneyen pizza hut vardı, şimdi adamlar küçülmeye gidiyorlar. türkiye'de yani.

  ek: iki kişi 150 diyorlar ama bilemedim. öyleyse yatak başı 150 olmalı, oraya 10 kişi yatacak insanlar tanıyorum.
 • aklını çüküyle kukusuyla bozmuş bir topluma dönüştüğümüzü kanıtlar yorumlara sahne olmuş haber.

  sık sinemaya gidiyorum. gün boyu genelde ayakta ya da koşturuyor oluyorum. akşamları sinemaya gidecek olsam ya da haftasonu dinlenmek yerine tercihimi sinemadan yana kullanacak olsam, koca bacaklarımı sokacak yer bulamıyorum. uzatmak istiyorum oraya buraya. bacak bacak üstüne atıyorum. kıvırıp kıçıma sokuyorum. bir süre sonra ağrıyor yani engelleyemiyorum.

  evimde de yatağımın hemen karşısında televizyonum. ne izleyeceksem yatar pozisyonda keyif yapa yapa izliyorum.

  adamlar bu sistemi sinemaya taşımış. müthiş hizmet lan. istanbul'da olsam giderim vallahi.

  yatak varsa seks vardır aga mı yani olay? oo kadın varsa kesin seks. hmm bacak, demek ki seks? erkek erkeğe yatıyorlar mı? uff kesin topitop bunlar yine seks. her yol seks. her yerde her şartta tek düşündüğümüz seks.

  gerçekten sinemayı bile seks için kullanan bir toplumuz ya. hayret ediyorum. bir arkadaş günlük kiralık ev tavsiyesinde bulunmuş. gerçekten tercih edebilirsiniz. bizim de zaten yerlerde sürünen sinema ortamındaki üç kuruşluk zevkimizin içine etmeden, gönül rahatlığıyla takılırsınız.
 • jakuzilisi de açılacaksa desteklediğim gelişme.

  jakuzinin içine cıbıl cıbıl girip film izlemek çok güzel olurdu. tabi patlamış mısır şart.