• yatarak film izlemek 150 lira ne demek lan?

yazın açık sinemalar o kadar olmuyor, onda da yatıyorsun. şaka mı lan bu? bir film için 150 lira. oha amk oha.

bir de mısır bedava demiş. lan cinemaximum da mısır yiye yiye millet bunu buzlu badem gibi bir şey sandı. oğlum, mısır dünyanın en ucuz şeylerinden biri. sabaha kadar mısır ye, o 150 lira çıkmaz.

amaç sevişmekse otele gidin, 2 saat değil gecelik sizin olsun. sevişin, için, duş alın, yiyin....

buna bu parayı veren ağır gerizekalıdır.
  • yatarak mısır yenmez ki. genzimize kaçar, çok tehlikeli. hem yerimi yadırgarım ben. öyle her yerde yatamam.
  • - merhaba, yeni bir hizmet olarak yatarak film izleyebileceğiniz bu salonu açtık.
    - oha günlük evde sevişirim daha ucuz.
    - ??
  • aklını çüküyle kukusuyla bozmuş bir topluma dönüştüğümüzü kanıtlar yorumlara sahne olmuş haber.

sık sinemaya gidiyorum. gün boyu genelde ayakta ya da koşturuyor oluyorum. akşamları sinemaya gidecek olsam ya da haftasonu dinlenmek yerine tercihimi sinemadan yana kullanacak olsam, koca bacaklarımı sokacak yer bulamıyorum. uzatmak istiyorum oraya buraya. bacak bacak üstüne atıyorum. kıvırıp kıçıma sokuyorum. bir süre sonra ağrıyor yani engelleyemiyorum.

evimde de yatağımın hemen karşısında televizyonum. ne izleyeceksem yatar pozisyonda keyif yapa yapa izliyorum.

adamlar bu sistemi sinemaya taşımış. müthiş hizmet lan. istanbul'da olsam giderim vallahi.

yatak varsa seks vardır aga mı yani olay? oo kadın varsa kesin seks. hmm bacak, demek ki seks? erkek erkeğe yatıyorlar mı? uff kesin topitop bunlar yine seks. her yol seks. her yerde her şartta tek düşündüğümüz seks.

gerçekten sinemayı bile seks için kullanan bir toplumuz ya. hayret ediyorum. bir arkadaş günlük kiralık ev tavsiyesinde bulunmuş. gerçekten tercih edebilirsiniz. bizim de zaten yerlerde sürünen sinema ortamındaki üç kuruşluk zevkimizin içine etmeden, gönül rahatlığıyla takılırsınız.
  • böyle yarrak kürek işler yapacaklarına imax salonlarını çoğaltsınlar, düz salonlarda sesi kısmasınlar, reklamlardan da vazgeçsinler.
  • hanımla gitmeye kalksam bana zehir olacak sinema salonu. tatilde kalacağımız otellere çarşaf ve kendi yastığını mutlaka götürür kendisi. her sabah da yatağın üstüne not bırakır ''lütfen yatağa dokunmayın:)'' diye. onu geçtim annesinde veya annemde bile kalsak çarşafımız ve yastıkla gidiyoruz. şu sinemaya gitmeye kalksak rezilliği düşünemiyorum elimizde çarşafla yastıkla.
  • tek başınıza izlemiyorsunuz olm birsürü yatak var. sevişemezsiniz yani.
    çok da absürt değil. "ulan yatarak sinemada film izlemek nasıl bir keyif acaba?" diye merak edenler gidebilir.

ama yani kıyıda köşede boş bi salona gidip de yatarak film izleyebilirken niye 150 lira vereyim olm?

ben vermem; verene de beyinsiz demem. para onun. adama koymuyor demek ki.
    aylık 1500 alıp sevgilisini rahatça emmek için 300 lira veren adama beyinsiz derim. çünkü beyinsiz.
  • yıllardır hakkıyla tekerlekli sandalye ile film izlemeye uygun salon yap(a)mayan sinema zincirinin, götünün rahatına düşkün zenginler için açtığı salondur. yatakların çift kişilik olması dikkat çekici.

p.s: birçok salonda engelli yeri var ama laf olsun diye, mecburiyetten. çoğu en ön sırada ayrılmış yerler. kimisine yangın çıkışından girmek gerekirken, tekerlekli sandalyeyle asla girilemeyecek salon da vardır (bkz: fitaş). bu alanlardan online bilet almak da mümkün değildir.

edit: "yatakların çift kişilik olması dikkat çekici." cümlesi tamamen şakadır. valla bak. o kadar ciddiye alıp bu cümle üzerine 5 paragraf yorum yapmanıza gerek yok. rahat olun, kimsenin sevişmeye gitmeyeceğini biliyorum. onun yerine asıl dediğime odaklanın. ben en son ne zaman sinemada film izlediğimi hatırlamıyorum tekerlekli sandalyede izleyemiyorum diye. sen bunun yerine yatak şakasını ciddiye alırsan zaten bir yere varamayız. yarın 5 tane, 15 tane yataklı salon olur ama benim için şartlar değişmez.
  • sinema izlemeye hizmet etmeyecek olan salon.

uykun gelir yani(bkz: fesat mısınız?).
hesabın var mı? giriş yap