şükela:  tümü | bugün
  • isuzunun amerika hariç tüm dünya için ürettiği 4x4 ve 4x2 modelleri olan pikap. bu ay türkiye satışları başlıyor. gidin alın. ben aldım çok memnunum hanıma da aldım çocuğa da aldık.
  • türkiyede otomatik vites seçeneğiyle de satılan (tek) pick up.
  • fiyat/performans oranı olarak piyasadaki en iyi pick-up'dır.
    limited edition versiyonu, bildiğin hayvan bir araçtır. 2.5td ve 136hp motor koymuş adamlar bildiğin üç-beş tır bağlasan çekecek gibi duruyor.
    bak öyle duruyor diyorum denemedim.
    yaklaşık ellibin türk liralık fiyatıyla 4x2 versiyonu oldukça uygun bir tercihtir.
  • 2012 modeli duyurulmuş. 2.5l ve 2.8l dizel duramax motorlarla donatılmış olan araçlar 5 ileri manuel ya da 6 ileri otomatik olarak alınabilecek.

http://www.otofanzin.com/bildiri/isuzu-d-max-2012

(bkz: chevrolet colorado)
  • satıcısı tarafından kaput açılmadan bir buçuk milyon kilometre gidebileceği iddia edilen araçtır.
  • türkiye'de de satışa çıkmış. fiyatları 49000- 76000 aralığında değişiyor. sırf böyle bir arabaya binebilmek için mütahhit mi olsam ne yapsam?
  • thor'un çekicinin dört tekerlekli versiyonudur

http://ismailterzi.com/…-max-v-cross-thorun-cekici/
  • kendisi bir hayvandır. kullanırken girip çıkamayacağı bir yer yokmuş hissine kapılırsınız. uzun yolda yormaz, 110 km hızı geçmedikçe öyle hayvani yakmaz. karda, kışta eline vermeyeceği jeep yoktur. ama gelin görün ki arka teker arkasından aldığı darbe sonucunda savrulup taklasını atar. başıma geldi ordan biliyorum.
    efendi gibi girdiğim kavşaktan çıkmak üzereyken ufacık palio'nun sağ arka tekerin hemen arkasından 60-70 km hızla vurmasından dolayı savrulup, çarpan adama göre taklayla, bana göre yan yatmak suretiyle çıktım. kimse anlamadı nasıl olduğunu. içindeki iki kişiyi toplasan bir ton etmeyecek araba, iki tonluk çift kabini savurdu. lan fizik kuralları, seveyim senin. eksper bile anlayamadı düşünmek için süre istedi. olurda bir gün bir isuzu yetkilisi ile karşılaşırsam soracağım: hacı bu nasıl olur?
  • sınıfının en iddialı modellerindendir.
  • güç ve tork değeri (164 hp, 360 nm tork) değişmemekle birlikte motor hacmi 1.9 lt'ye indirilen model.

düşük hacim trendi pickup'lara da indi.