şükela:  tümü | bugün soru sor
 • isveç'in en büyük üçüncü şehri olan malmö'deki tecavüzlerin yüzde 99'unun müslüman erkekler tarafından gerçekleştirildiğini bilmeyen temiz çocukların kapak olarak sunabileceği bir istatistik olabilir ancak.

  edit: "kaynak nire, kıçın mı:))" diyen arkadaşlara ufak bir ev ödevi ve bir mantık sorusu: beş, on saniye sürecek bir taramayla isveç'te müslüman erkeklerin beyaz isveçli kadınlara yönelik cinsel tacizlerinin, genel cinsel tacizlere oranının istatistiğini bulun, ki %80 çıkar o. bunun üstüne malmö'nün, isveç'te en çok müslümanın yaşadığı, en çok müslüman göçü alan ve ülkedeki en büyük üçüncü şehir olduğunun bilgisini ekleyin; sonra kaynak benim kıçım mı sizin mü'min arkadaşınızın kıçı mı bir düşünün. bu istatistiği bana yıllarca isveç'te yaşamış bir insan söyledi, hadi %99 değil %95 olsun. daha fazla inmez o, azcık mantığın varsa bunun gerçekliğinden sen de şüphe duymazsın zaten. haydi bakalım.

  edit2: başlık başıma kalmış. başlığı açan arkadaş silmiş yazısını herhalde, veya uçurulmuş. gitmeseydin konuşuyoduk ne güzel :(
 • "muslim rape wave" ve "rape jihad" başlıkları altında işleniyor genellikle:

  http://majorityrights.com/…lim_rape_wave_in_sweden/
 • büyük bir kısmı şu şekilde gerçekleşir:

  hanım kızımız gece bara gider zil zurna içer ve barda tanıştığı bir delikanlıyla gece birlikte olur. sabah kalktığında ise hiçbir şey hatırlamayan hanım kızımız delikanlıyı tecavüz ile suçlar.

  isveç'te maalesef ara ara çevremde rastladığım bir durumdur.
 • isveç'te taciz,tecavüz vb cinsel suçların kayıt altına alınmasıyla alakalıdır.
  bu şiddete maruz kalanların haklarını aramalarıyla alakalıdır.
  bizdeki gibi sinmeden,anası babası tarafından öldürülmeden,tecavüzcüsüyle evlendirilmeden suçlunun bulunup cezalandırılmasıyla alakalıdır.
  damacana siken adamlar var lan bu ülkede,gelmiş hala isveç diyor.
 • isveç'teki tecavüz mağdurlarının yaşadıklarını yetkililere raporlayamayacak kadar baskı altında yaşamadıklarına, hor görülmediklerine delalettir. heyecana gerek yok.
 • son 1 yıldır kocam bana tecavüz ediyor diyen kadının şikayeti 365 adet kaydedildiği için olan birinciliktir.
  bu şikayet eğer edilebilirse ülkemizde 1 tecavüz rakamına denk gelir.
 • iyi dalga malga falan yapıyoruz da, bu sözlükteki müslümanlar da hiç uğraşılacak gibi değil lan. tecavüz edenlere müslüman demememiz gerekirmiş, onlar dinden çıkarmış dolayısıyla müslüman değillermiş yani müslüman olan tecavüz etmemiştir pirüpak kardeşimize göre; e bana göre de tecavüz eden insan değildir, o zaman dünyada tecavüz eden hiçbir insan yoktur mu diyecez amk. allahınızın size verdiği zekaya ayıp, yapma kardeşim, yapma.
 • ortadoğu toplumlarında yaşayan kadınların tecavüze uğradığı taktirde tecavüz edenden daha çok cezalandırıldığını anlayamayan amına koduğum mallarının, sevinç çığlıkları ve göz yaşları içerisinde kutladığı birinciliktir.

  örneğin afganistanda bir kadınsanız ve tecavüze uğruyorsanız; cezanız zinadan 12 yıl dır. ırakta bu dekolte karşıtı götlerin seçtiği adamın kutsadığı amerikan askerlerinin tecavüz ettiği kadınları kendi aileleri öldürmektedir. bununla alakalı her türlü haberi her yerde bulabilirsiniz; bilgi çağında link vermek çabasına girmeyeceğim.

  neyse, bu durumda kadınlar tabii ki tecavüze uğradıklarını söyleyememekte ve dolayısıyla istatistiklere girememektedirler. ancak konu komşu şikayetinde belli olmaktadır ki, afganistanda daha çok yeni 100 kişinin tecavüz ettiği 15 yaşında kız vakası yaşanmıştır. yani kadınlar zaten baskı altında olduğundan konuşamamakta, erkekler baskı altında tuttuğundan vicdansızlık örneği gösterebilmektedir.

  aynen bizim siirtte tecavüze uğrayan kız vakası gibi.

  çünkü kapalı toplumlar dışarı bilgi sızdırmaz. kol kırılır yen içinde kalır, olan kadına olur. erkeğin yaptığı ödüllendirilir.

  velhasıl kelam; modern toplumların tecavüze veya tacize uğradığında mücadele eden kadınlarıyla, zaten burkaya veya çarşafa sokularak tacizin tecavüzün en ağırına maruz kalmış toplumunda hukuksal hiç bir değeri olmayan araba dahi kullanması yasak kadınları "istatistiksel" açıdan kıyaslamak, mallık bile değildir. yani mallık bile "mal" olarak ürün değeri olan bir şeydir. bu artık iyice hastalıklı ve aşağılık bir davranış biçimidir.
 • suc dosyalarinin toplam nufusla orantilanmasiyla meydana cikan durumdur. ulkenin nufusu 10 milyondan az yahu.
 • tecavüzü aklından geçirdiği anda olmasa da penetrasyon gerçekliştiği anda bir müslüman otomatikman dinden çıktığı için müslümanlar tecavüz ediyor diyemezsiniz. üç beş dinsiz isveçli zorla birilerini sikiyor bu bile üstün dinimiz islama yoruluyor pes doğrusu. dünyadaki bütün tecavüzcüler ya atayizdir ya rotşildci illuminaticidir, yani satanisttir. allah hepsinin bin belasını versin ya. hiç sevmiyorum atayizleri. hep uçkurda gözleri.