şükela:  tümü | bugün
  • kardes, gelinin kiz kardesi neyim varsa, bir tane de ben alabilir miyim?
  • bizim ülkede mümkün olmayan maliyettir.sebeplerini sıralıyorum

- bir defa evleniyorum set isterim
    - eltime bla bla kadar bilezik takılmış bana da taksınlar
    - düğünümü yarak kürek kır bahçesinde isterim
    - kiralık gelinlik mi giyeceğim, özel dikilmeli
    - ayyy ben dış çekim yaptırıcam
    - koltuk takımları özel yapım olmalı
    - balayına ebesinin amına gitmeyi düşünüyoruz

bunlar gibi sebeplerden dolayı burada 1000 tl ile ancak gelin başı yaptırılır.
  • başlığı açan arkadaşı tüm yüreğimle kutluyorum. gözyaşları içinde okudum entryi. sonrasında her zaman olduğu gibi ülkemden tiksinmeye devam ettim.
  • sonra şoför dedi ki kalk geldik artık. şimdi bir sürü sazan doluşur ve türk kızlarına sallamaya başlar. size iyi eğlenceler.
  • geleneksel günlük türk kızı aşağılama şenliklerinin bugünkü adresi için en uygun aday olan konu. türk kadınını aşağılayacak en ufak bir olta atıp yat uyu, sabaha bunların hepsi toplanmış olur.
    şirinler şirinlemekten, masallar mutlu sonla bitmekten, domestos mikropları öldürmekten, güldür güldür show güldürmemekten, arka sokaklar sezon finali yapmaktan, dünya dönmekten, yıldızlar sönmekten ve kara delikler geleni geçeni yutmaktan sıkıldı belki ama bu kamiller kendi eşdeğerleri olan kezbanlar üzerinden tüm türk kadınlarını genellemekten, ülkedeki ve kendilerindeki sıkıntıların kaynağını bir türlü analiz edemeden yaşadıkları her kötü şeyin suçunu başkasına atan o gerzek ve cahil beyinleriyle tespit kasmaktan sıkılmadı. bu sefer hayret falan etmedim.
  • böyle birini bulabilme becerisine sahip (düzgün) biri işe maliyet odaklı bakmayacağından ve başlığı böyle açmayacağından trolleniyor olma ihtimaliniz %99+ kolay gelsin. kalan ihtimalde eş adayının sorunlu olması zaten. insanında iskandinavı türkü çinlisi olmaz. insan insandır birde.
  • şimdi kabul etmek gerekir ki biz de bir isveç erkeği değiliz.
  • (bkz: mail order gelin)

mal satın alıyorsun çünkü.
  • isveçe bilet maliyeti daha fazladır, ahh be canım ülkem yıllardır başlık parası diye yırtındın, sonunda vazgeçtin. şimdi de düğün, takı..vs canımıza okuyorsun. ama yemezler artık. maymun gözünü açtı.
  • kar - zarar marjı hesaplandığında, kesinlikle türk kızıyla evlenmekten daha iyidir; demek istediğim başlık.