şükela:  tümü | bugün
  • görüntüsü ile maliyeti arasındaki inanılmaz oran farkı şaşırtmış yapılardır. bildiğin portakal kasası gibi ahşap kutulara maliyeti 1 milyon avro denmiş. etrafı azcık kapalı otopark bunlar. yardım merkezi işletmesiyle bile bu kadar tutmaması gerekir.

bir de isviçre olmak var anasını satayım. yasak yok dayak yok vatandaşın bir kısmı istediğini yapabilirken diğer kısım bundan rahatsız olmasın diye 1 milyon avro harcıyorsun. okul yapma işi bitmiş, yol yapma işinin parası ayrı, terör yok, askeri ihtiyaçlar belli bir seviyede. adamlar ekmeğe sürülecek yağ bal oranını tartışırken biz sürekli rejim değişikliği tartışmasındayız.
  • menderes türel gör bunları gör. konyaaltı yıkılıyor.
  • maltepe belediyesi'ni göreve çağırttıran süper buluş.

sahil şeridine lazım bi tane.
  • oğlum paylaşmayın lan böyle haberleri. zengin çocuğunun bindiği akülü arabaya bakan varoş çocuğu gibi bakıyoruz hayata sonra a.k. partisi yüzünden.

tanım: mantıklı bir uygulama.
  • isviçre'den bildiriyorum o kutulara girmeyin.
  • ulan başlığı okuyunca yol kenarlarına delikli kutu yaptılar da millet ona sokuyo sandım.
  • on nümero olay. sallanan araba görünce röntgenci kesilen abazalara dert olur yalnız.
  • kapalı kapılar ardında 9 yaşındaki kızları yaşlı başlı heriflere imam nikahıyla peşkeş çeken mezhebin bezirganlarına dert olmuştur. neymiş, sokakta seks toplumsal normlara aykırıymış.

birbirini arzulayan iki insan, herkesin gözü önünde olmadığı sürece istediği yerde sevişebilmeli. ev veya otel bulamayan, parası olmayan insanlara sevişme olanağı sağlayan isviçre'yi canı gönülden tebrik ediyorum. parklarda, arabalarda sevişmeye çalışıp ite kopuğa malzeme olmaktan bin kat yeğdir.
  • kendi ahlak anlayislarini dunyanin geri kalan kismindan da bekleyenleri gormemizi saglamis uygulamadir.