• on nümero olay. sallanan araba görünce röntgenci kesilen abazalara dert olur yalnız.
  • popomuza giren seksi dikenlerle ormanlarda harap olduk. şimdiki gençler şanslı.
  • görüntüsü ile maliyeti arasındaki inanılmaz oran farkı şaşırtmış yapılardır. bildiğin portakal kasası gibi ahşap kutulara maliyeti 1 milyon avro denmiş. etrafı azcık kapalı otopark bunlar. yardım merkezi işletmesiyle bile bu kadar tutmaması gerekir.

bir de isviçre olmak var anasını satayım. yasak yok dayak yok vatandaşın bir kısmı istediğini yapabilirken diğer kısım bundan rahatsız olmasın diye 1 milyon avro harcıyorsun. okul yapma işi bitmiş, yol yapma işinin parası ayrı, terör yok, askeri ihtiyaçlar belli bir seviyede. adamlar ekmeğe sürülecek yağ bal oranını tartışırken biz sürekli rejim değişikliği tartışmasındayız.
  • menderes türel gör bunları gör. konyaaltı yıkılıyor.
  • pardon bir kutu alabilirmiyim..şaka bir yana isviçreli hatun u bulalım kutuyu ayarlarız
  • övülecek bir şey değildir. oldukça yanlıştır. toplum olmanın unsurlarından biri de o toplumu oluşturanların o toplum normlarına uymaktır. hiç bir ahlaki evren insanların sokakta seks yapmasını savunamaz bana göre. bu durumda da sokakta seks yapanlara kolaylık sağlamak yerine toplum normlarına uymaları yönünde yaptırımlar uygulanmalıdır. ha derseniz ki o toplumda sokakta seks yapmak o toplumun normu olmuştur. eyvallah. bence ahlaki en ufak bir yeri yoktur.

ekleme: normalde pek küfür etmem. kendi gibi düşünmeyen herkesi tanımadan etmeden: pedofili, sapık, bunların savunucusu gösteren, olmakla suçlayan insanın fikrini zikrini sikeyim.

bak benim gibi düşünmüyor. hımm kesin sübyancı bu.
    bana ters bir şey söyledi: kesin çomar bu.
    benim fikrime katılmadı: vatan haini bu.

sizin savunuculuğunu yaptığınız özgürlük bu mu?
  • kabinlerin altı üstü açık olduğu için ront ve os1 sektörü de hemen yanıbaşında yeşerecektir.
  • kutu diyip geçmeyin orada ne hikayeler maceralar gerçekleşmiştir.burda olsa en azından günlük ev kira fiyatları ve otel fiyatları indirim girebilir.
  • oğlum paylaşmayın lan böyle haberleri. zengin çocuğunun bindiği akülü arabaya bakan varoş çocuğu gibi bakıyoruz hayata sonra a.k. partisi yüzünden.

tanım: mantıklı bir uygulama.
hesabın var mı? giriş yap