şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eskişehir menşeili psychedelicmetalarabeskrap yapan arkadaş. gerçekten herkesin hayatında bir kez dinlemesi gereken şarkıları var. bence müzik tarihinde incelenmesi gereken bir şahıs. yeni bir sayfa açılmalı isyankar26'ya.

  son çalışmasına buradan ulaşabilirsiniz.

  ayrıca en beğendiğim video çalışmaları linq

  edit: eklemeyi unuttum kendisi isyankarizm'in kurucusudur.
  edit2: düzeltiyorum kendisi isyanqarizmmm'in kurucusudur karıştırlmamalı.

  edit3: bu haber tüm sevenlerini ilgilendiriyor, yakın tarihteki bir konserinin afişine buradan ulaşabilirsiniz. bu müziğin duayenleriyle dopdolu bir etkinlik bizleri bekliyor.

  offiqal page

  ve sonunda erzuruma'da niyetleniyorlar. linq26
 • arjantin'le de bir alakası olan bir isyanstep sanatçısı. çok acayip bir şey.

  şöyle şeyler yapıyor mesela :
  http://www.youtube.com/watch?v=5wl2ochyvjg
 • allah akıl fikir versin.

  (bkz: arcantinden selamlar)
 • insanı memleketinden soğutur. bizim köyde bunun gibileri ıslak odunla dövüyolar amk!
 • neden adının isyanqar26 olduğunu anlayamadığım şahıs.
  yani chat odalarına falan girerken ya da mail alırken isyanqar'ı mı almak istemiş, o adın kullanıldığını görünce tavsiye edilen isyanqar26 yı mı almış? hayır bi müzik yapıyor arkadaş kendince seveni de var anladığım kadarıyla; ama neden isyanqar26? neden sadece isyanqar değil?

  editson: cahillik başa bela, eskişehirden dolaıymış sanırım; ama yine de ısrarla 26'yı isminden çıkarmaması hoş bir nostalji katıyor bana, nerde o eski chat odaları.
 • çıkar lan nickinin sonunda bulunan sayıyı eğer benim nickimin sonunda bulunan 26 ile aynı ise. 26 kere siqtiğim kavas.

  edit: gg ispiyoncusu sen eskişehirce bilmiyorsun. siqtiğim kavas naber lan 26 kere tökeyim seni demek. hallendiği hatuna söylenen sözdür bir sevgi paylaşımı.
 • "böyle evladım olsa baba demesin diye eve gitmem yeminle" dedirten şahsiyet.
 • hayır anlayamadığım şarkı temasında bahsettiği duman mefhumu diğer ülke insanları ve kültürleri üstünde rahatlama, gevşeme, barış, sevgi, kardeşlik gibi duygular uyandırıyor ve hatta reggae gibi sevgi ve barış müziklerinin ritmini ateşliyor ama bu ülkede dumanı bulan isyana başlıyor, böğürüyor bir de üstüne patladım falan diye tamamen farklı bir mevzuya dalıyor. ulan rakı içince de aynısınız siz. gidin efendi efendi arabeskinizi yapın valla sorun değil ama bu tripler, bu klipler, bu boyun damarlarını patlatırcasına böğürme nedir arkadaş? isyanınızı da ayrıca sikeyim afedersiniz. sosyetik kız sevmiş, kız yüz vermemiş, dumana düşmüş(kendi ifadeleri), polis gelmiş, mahalle kültürü vs.. vs.. ulan harbiden derdinizi sikeyim size bir şey olmasın zira daha ne olabilir endişeliyim!
 • 26'nin iq'su olmasindan suphelendigim rap sanatcisi.