• eğer iş yeri kültürsüz, bilgisiz, sosyal yetenekleri gelişmemiş, tek derdi zayıf kalıp makyaj yapmak olan, ilgi budalası kadınlarla doluysa yaptığı şey aşırı doğru olan adamdır.
  • adam değildir.

(bkz: her erkek adam olamaz)
  • sadece işyerinde değil, diğer ortamlarda da öküzlüğünü devam ettiren ve kadınlarla ilgili travmatik bir geçmişi olan adamdır. bunlar genellikle kadınlarla göz teması kurmaktan da kaçınır ve eğer zorunda kalırsa, bir kadının elini sıkarken sadece parmak uçlarını kullanır. zaten kendisi de kadınların ilgi alanının tamamiyle dışındadır. hasbelkader evlenmişse, annesi tarafından kendisine bulunmuş ve gerçek anlamda ilişki kurmadığı bir eşi vardır.
  • 30-40 yaş arası olup tek dertleri her sene paris’e gidip beşinci sınıf turist kazıklama mekanlarında foto çekilip instagram’a atmak olan kadınlarla birlikte çalışan adamdır.

ben değil bir arkadaşımdan biliyorum.
  • bir türk kadınıyla sohbet edip kazanacağı hiç bir halt olmadığını bilen adamdır. bu insanlarla bir arada olmaktan utaniyordur. avrupa'daki ya da uygar ülkelerdeki erkeklerin ne kadar şanslı olduğunu düşünüp düşünüp hayiflanmaktadir. ben değil bir arkadaş.
  • asiriya kacmamak sartiyla iyi yapan adam. her turlu is gelebilir basina, taciz suclamasi, profesyonel anlamda ayagin kaymasi, laf soz olmasi vs. ve de zaten cogu vakit kaybi onlarin, bi laf acarsan gun sonuna is yapamadin diye kovulabilirsin de. onaysa bi bok olmaz.
  • türk kadınlarının amatör seviyor olması.
  • kadınların da kendisi ile konuşmaktansa, hemcinsleri ile yapacağı hararetli bir dedikodu seansından daha büyük haz duyacağını bildiği için onlara fırsat sunuyor aslında. kıymetini bilin, iyi çocuktur kendisi.
hesabın var mı? giriş yap