şükela:  tümü | bugün
  • böyle birşey yok, olamaz. hayır neden hep bana denk geliyor içi çürümüşler, kabız olanlar. burnumun direği sızlıyor, dışarı çıkıp temiz hava alıp nefesimi tutuyorum, sonra tekrar tuvalete girip kapıyı pencereyi açıyor yelliyorum resmen.
    öyle yani ve biliyorumki yalnız değilim.
  • sıçamayacağınızın resmidir.
  • siz girmek zorundaysanız ve siz çıkarken başka birisi girerse (avm, işyeri gibi yerlerde), yanlış anlamaya kurban gitme ihtimaliniz epey yüksektir.
  • benim.

bu kış zor geçiyor. hayır, doğalgaz - ısınma problemim de yok. ama sürekli bir karın ağrısı durumum var. wcye gittiğimde ise dumanı tüten'i hemen sifonlasam da koku olduğu yerde kaliyor. hayir daha 3 senelik tecrubeliyim, piramidin en altindayim.

özür dilerim benden sonraki, evet içimde sürekli ölen ama ölmeden önce deli gibi yumurta yiyen küçük bir çocuk var. benden hemen sonra giriyorsun ya tuvalete, ne düşüneceğini tahmin edebiliyorum:

- allah belani versin uzun, üst kattaki wcye çıkıcam artık

hakkını helal et, burası sınav dünyası bunun bir de ödül dünyası var. onu bekle.
  • bu kişinin yarattığı şok, sizden önce tuvalete giren kişinin tuvalete bırakması gerekeni duvara yapmış olduğunu fark etmenizin vereceği şok ve ortamdan uzaklaşma isteği kadar büyük değildir.
  • ben tuvaletteyken, eğer içeri birisinin girdiğini fark edersem, o kişi dışarı çıkmadan ben de içerden çıkamıyorum. malum iş arkadaşım, içerden benim çıktığımı görürse, kötü kokunun benden çıktığını bilmesini istemem.

işyerinde malesef tek tuvalet var. benden hemen sonra tuvalete giren kişi olursa utancımdan ölüyorum amk. daha sifonun dolum sesi kesilmemiş, dur bi di mi, içerisi havalansın öyle gir... netekim çok gerilimli oluyor o anlar.

bazen de, tuvaletten çıkıp elimi yıkarken, eğer ayak sesleri duyarsam hemen pisuvara gidip işiyorum ki, gelen kişi benim sadece çiş yaptığımı sansın. içerden gelen pis kokunun, az önce benim yaptığımdan çıktığını anlamasın. suçu başkasına atıyorum anlayacağınız...

üzgünüm...
  • hemen hemen her ofiste olur bu şişkolar.

bizim ofisteki şişkonun sadece boku kokmuyor. sıçarken oluşturduğu terleri dahi kokuyor.

bizim kattaki tuvalete girmesini yasakladım. fakat bu sefer diğer kattakiler de istemiyor.

en sonunda şirketin önündeki foseptik çukuruna seyyar tuvalet yapacağız buna.