şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bazi durumlarda riskli bir davrani$tir.
    tuvaleti bo$ bulup gireceginiz sirada icerdeki berbat bok kokusunu ve klozetteki bok artiklarini gormenize ragmen sadece i$eyeceginiz icin burnunuzu sikar, nefesinizi tutar, icinizden kufur ederek girip ci$inizi yaparsiniz. sifonu cekmenize ragmen ne bok kokusu ne de klozetteki bok artiklari gitmez. bana ne ya temizlikciler temizlesin, diye du$unup tam di$ari cikarken, arkanizdan bolum muduru ya da $efiniz tuvaleti kullanmak icin bekledigini gorunce, ee $ey bey, valla ben sicmadim, bu koku benden diil, benden onceki hayvan kimse o sicmi$, demek istersiniz ama nafile. hemen yaftayi yapi$tirirlar. hele ki tuvalete girmek icin sirada bekelyen altinizda cali$an bir eleman ya da i$ci ise ertesi gun tum fabrikada gotunuzden cikmami$ olan bokun dedikodusu yapilir.
  • iş yerine sıçmakla tamamlanır.
  • (bkz: #10478329)
  • isyerinizin tuvaleti bir "han tuvaleti" olmadigi surece gayet rahat bir istir.
  • çok sevdiğim bir eylem. kokar kokmaz umrumda değil, sıçarken para kazanmak motive edici, güzel bir şey. ayrıca kafa dinlemek için de kullanılabilir. (bkz: insanı mutlu eden küçük an)
  • iş yerindeki bir arkadaşın evinde tuvaleti olmadığından sebep iş yerinde her sabah ilk iş olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğini düşündüğüm bir aktivite. günaydın kelimesini bile tuvalete hızlı adımlarla ilerlerken sarf etmektedir kendileri. hafta sonu nasıl bir çözüm getiriyor bu olaya merak ediyorum doğrusu.
  • enteresan bir olay.

isyerinde sigara icmeye veya cumaya cikip yarim saat gelmesen hemen arkandan konusmaya baslarlar. ama tuvalete gidip iki saat dursan cikinca da motoru bozmusum desen kimse bir sey diyemez. hatta bir eleman gunun yarisini tuvalette telefonuyla oynayarak gecirse yine kilifina uydurup takilabilir.

hic tuvaletten cikmiyor diye kovulan birini duymadim.