158 entry daha
  • amına koyduğumun çocuğu, çocukluğumun korkulu rüyası geri dönüyormuş. ne gerek vardı buna :(
  • kendinden önceki kelime ak olursa daha cok anlam kazanacak kelime.
  • bu palyaço "o" palyaçodan daha korkunçlu olmuş öncelikle. gel gelelim özel efekt, makyaj ve bilgisayar destekli görsel zenginlik çıtayı ne kadar yukarı taşırsa taşısın orijinaldeki o otantikliğin tadını alamıyoruz. neyse.
    allah belanı versin pezevenk palyaço, ömrümüzü yemeye devam ediyorsun.
  • solda adını görünce korkarak tıkladım.
    kitabın bende yarattığı travmayı hala atlatamadığımı bu vesile ile farketmiş oldum .
    ağzına sıçtığımın palyaçosu benim gibi in, cin, peri, katil, testere bilmem ne hiç bir şeyden korkmayan sıkı bir korku filmi izleyicisini fragmanıyla bile tedirgin etmiştir.

bu filme dair umutlarım var. çünkü herhangi bir tarzda kaliteli film yapılması baya mümkün iken korku filmi başlığında bu tarz bi eser vermek çok ama çok zor. genelde barajın altında kalırlar.

bir arkadaşla markette yürürken karşımızdan gelen ve bayram şekeri reklamı yapan palyaçonun yüzüne "siktir lan şeytanın elçisi" diye bağırmış ve ardıma bakmadan koşmuş olabilirim; davranışlarımın sorumlusu stephan king ve bu "it" oğlu "it"tir.
  • bir insan neden korkmak için film izler anlayamadığım için izlemeyeceğim film.
    manyak mısınız olum.
  • sadece kitabını 3 kere okumuş biri olarak şunu söyleyebilirim ki'zaman bana geçmez '
  • izlediğim ilk korku filmi özelliğini taşıdığı için, anılara hürmeten gideceğim filmdir.
  • yeni çekilen film versiyonunun fragmanını izleyerek güne mutlu ve gergin başlangıç yapmamı sağlayan kitap.

küçüktüm okuduğumda, bana stephen king'i tanıtan kitaptı. inhaler kelimesini ilk defa orda öğrenmiştim. fragmanda çocuğun kullandığını görünce gülümsedim istemsiz. sonraları bir korsan cd'ci abi bana bunun mini dizisini çekmişti. okuduğum güzelim kitabı bir de izleme fikriyle gelen heyecanı hala unutamıyorum. tabii mini dizi falan bilmiyorum o zamanlar 4 cd'den mi ne oluşuyordu diyorum ki filme bak be upuzun ne güzel çekmişler shsjs. işte şimdi bu fragmanı izlemek bende tam da o zamanki hisleri uyandırdı. ulam pennywise görürsün sen büyüdüm artık yavaş korkutursun beni. yani biraz tipini değiştirmelerinden ürktüm ama bilmiyorum belki de hızlı korkutursun. saygılar foseptik reyis.
  • bunu izlediğim zaman edirnede teyzemlerdeydim. millet sokağa lak lak yapmaya çıktığında salak gibi evde kalmıştım. teyzemler eve dönene kadar tuvalete gidememistim. (bkz: )beni içime sıçırtan film
  • stephen king'i tanımamı sağlamış okuduğum ilk romanı. sonrasında bütün çıkmış kitaplarını okudum. yeri bende farklıdır. izlediğim kadarıyla trailer da müthiş. sabırsızlıkla bekliyoruz efendim.
464 entry daha
hesabın var mı? giriş yap