şükela:  tümü | bugün
301 entry daha
  • vizyona gireceği için heyecanlandığım ve sabırsızlandığım nadir filmlerden biri. vizyona girdiği gibi soluğu sinemada almayı düşünüyorum. king'in bence en efsanevi uyarlaması olan "it" dilerim bizleri "dark tower" gibi hayal kırıklığına uğratmaz. 8.1lik imdb puanından sonra beklenti büyük.
  • tim curry'li ilk versiyonunu yaşım itibariyle hatırlıyorum. hatta bir kaç kez izlemiştim, kitaptan kötü bir versiyona dönüştürülse de tim'in mükemmel performansıyla izlenmeye değerdi.

daha kötüsü o filmi beğenin beğenmeyin bir şekilde palyaçolardan nefret ediyordunuz. hatta yıllarca unutamadım. şu anda izleyince aslında o dönemki pennywise'ın çok komik canlandırıldığı ve kısmen de olsa sempatik olduğunu düşünüyorum.

bu yeni versiyondaki fragmana bakarsak yeni pennywise çok daha korkutucu. trailerlar gayet iyidi, orjinal versiyona da sadık kalınmış. bu salt bir korku filmi değil, çocukluk korkularının dışa vurumu.
    muhtemelen 90 sonrası doğumluları pek cezbetmeyecek film. benim gibi 80 kuşağı ise iple çekiyordur bu filmi.

biletleri şimdiden aldım, yarın izleyip editleriz.
  • beğenilmiştir! "son 20 yılın en iyi korku filmi" hadi bakalım...

https://youtu.be/okxya-zkju4
133 entry daha