şükela:  tümü | bugün
  • bir imamoğlu cümlesi.

"kullandığım kelimelerin yarısı çıkıyor, yarısı çıkmıyordu. valiye basit dedim" demiş asdhfjdkj.

bas kısmı çıkmamış. *
  • videoyu dinlerken "it" kelimesinden önce ses bir an boğuluyordu. yandaş yalamaların marifetiymiş demek ki.
  • yeni sosyal medya fenomeni (bkz: cumhur frankfurt) konuya açıklık getirmiş. hahhhahaa
  • belki imamoğlu "öyle büyük bir haksızlığa uğradım ki, o anki öfkeyle böyle bir şey söyledim, ama bana yakışmadı" falan dese kamuoyunda daha çok puan kazanacakken, yaptıkları kurgu imaj çalışmasını bozmamak için 4 gün düşünülüp üretilmiş uyduruk bir bahane.. insanlara resmen "gerçek yüzümü saklıyorum, sizi yalanlarla uyutuyorum, bunu da yeyin!" demiş..
  • sonrasında adam hakkında yalan yanlış binlerce video daha çıksın değilmi?
    montajlı olanlardan.
    başka bir derdiniz?
    dedim diyecekmiş..

basit dedim açıklaması da imamoğlu'na ait değildir ayrıca.
  • çökmekte olan bir siyasi mühendislik projesini kurtarmak için başvurulan son çare.

bir haysiyetli muhalif çıkıp da; ulan aradığımız adam bu değil, biz senelerce betondan, ranttan şikayet ettik ,laz müteahit başlığında yıllarca bu zihniyette küfrettik , bugün dolarla kira toplayan bir arsa spekülatörünün peşinde kendimizden geçmiş vaziyetteyiz.halkçı diye peşine düştüğümüz adam vip'ye alınmadığı için rezalet çıkaran , sağa sola şoven bir şarlatan çıktı ,üstelik onlarca kişinin şahit olduğu , cümle alemin duyduğu bir sözü göz göre göre inkar ediyor, biz ne bok yiyoruz diyebilecek mi ?
  • ben davet edilmedim demedim devletimin çağırdığı hiç bir yere gitmemezlik yapmam dedim.

(bkz: mavi ekran)
  • lan olum öyle bi tiksinmişiz ki bu din tüccarı yiyici tayfadan, değil imamoğlu, yerine keçi koysalar ben gene memnun olur şükrederim. tik-sin-dim diyorum amk var mı daha ötesi.

o yüzden hiç öyle dedi böyle dedi olaylarına girmeyin. çok da skimdeydi kimin ne dediği.
  • gördüklerimin arasına ilk 10'a giren siyasetçi kıvırması

(bkz: tilki kurnazlığı)