şükela:  tümü | bugün
 • çok yakında ekrem imamoğlundan duyabileceğimiz açıklama.

  malumunuz ekrem imamoğlu gündeme bomba gibi düşen, ordu valisine "vali tam bir it kendisine iletin" sözlerinin üzerine günlerdir inkar politikası sergileyenler, fatih portakal'ın dahi itiraf ettiği bu elim hadisenin ispatı niteliğinde olan videolar gün itibariyle sosyal medyada paylaşılmaya başlayınca, insanların aklıyla alay edercesine it dememiş git demiş gibi açıklamalar yapmaya başladılar.

  şimdi bakıyoruz ordu valisi seddar yavuz gerçekten fit bir görünüme sahip.
  buyrun

  benim şahsi kanaatim vali'nin fit vücudu karşısında hayranlığını gizleyemeyen ekrem imamoğlu'nun bu yönde bir söylemde bulunduğu yönünde.

  dikkatli dinleyin malum videoda zaten açıkça "ordu valisi tam bir fit, kesin kullanıyor steroid." dediği duyuluyor.

  ekrem imamoğlu'nun çıkıp valiye olan hayranlığını kamuoyuyla paylaşıp bu tatsız yanlış anlaşılmaya artık bir son vermesi lazım.

  zira kendisinin son günlerde yaptığı her skandalı, her hadsizliği ve terbiyesizligi koşulsuz, şartsız destekleyen iki yüzlü cenahın içini rahatlatacak, koşulsuz, şartsız inanacakları bu tür bir açıklama yapması elzemdir.
 • güldürürken düşündüren başlık.

  vali gerçekten diğer siyasilere nazaran oldukça fit bir görünüme sahip.

  imamoğlu tam bir siyaset adamı olmanın gerekliliğini yapıp valinin bu hasletini övmekten geri durmamış.

  tebrikler imamoğlu.
 • sen onu bırak da, sokak röportajında adam "binali yıldırım'ın kürdistan demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye soruyor. benim güzel vatandaşım da "yoh yav demedi, nirde gördün? " diye cevap veriyor. adam açıp izlettiriyor, kimisi " montaj bunlar" diyor, kimisi "dili sürçmüştür eki eki" diyor, bazıları da soruya cevap veremeyeceğini anlayıp "hülooog ahparti, yedirmeyiz" diye çığırıyor. ama sen it, bit diye kendini eğlendir tabi. sevimli şey seni...link
 • olum bu tarz propaganda bi boka yaramıyor boşa nefes tüketiyorsunuz. o vidyoya gelince ne dediği de anlaşılmıyor kimin umrunda sapıttınız iyice ne bulsak diye. fatih portakal muhaliflerin lideri fln deil ayrıca çok önemli biri gibiymiş konuşmuş bide kdmfmfkdp
 • ekrem imamoğlu orduda ne arıyor amk ben ona takıldım asıl, böyle zamanda kale terk edilir mi ? ki geriye kalan herşey boş muabbet ilk defa mı bir politkacı siyasetçiden gaf görüyorsunuz en adamının bile içinde bir miktar pislik vardır unutmayın netice ile koca bir rp içerisinde bu insanlar
 • hala trol girdilerini okuyup da sinir krizi geçirenler var mı? binlerce mesele varken bu tür şeylere takılan, basit olaylar üzerinden duygu sömürüsü yapan trollere sadece gülünür. birileri de çıkıp reis şunu-bunu dedi der. ulan zırto adamın derdi algı yaratmak, sırf it dedi diye şeytana dönüştürmek ekoyu. senin ne dediğinin, kimin ne yaptığı trolün sikinde değil. yeter ki eko gözden düşsün, oy kaybetsin. basit bir olay büyütülür yeri gelir iftira atılır. bu işler böyle.