şükela:  tümü | bugün
  • ben de tek taş istiyorum diyen bu kıza akşam eve gelirken bir kaldırım taşı getiren erkektir.
  • sizinle, sizden başka bir şey bekleyen biriyle hiçbir şekilde ilişkide bulunmayın. sevgili, sözlü, nişanlı, evli felan olmayı düşünmeyin.
    sizden başka bir şey istiyorsa, onu bulunca gider. boşuna kendinizi harap etmeyin.

not: işbu yazı erkek, kadın ve hermafrodit bütün bireyleri kapsamaktadır.
  • kardeş türk kızının genital organını çok güzel tasvir etmişsin. şukunu verdim.

çok ayıp eden kızdır. üstüne binip dağlar ve nehirler aşılmalıdır.
  • türkiye'de aile içi şiddetin yüksek olmasının sebeplerinden sadece biridir.
  • adamın kendine öz saygısızlığını ve yaptığı boktan seçimi gösterir. sen 20 bin kazanıyorsan kendine ev hanımı almazsın; en az 15 bin kazanan işinde gücünde birisini bulursun. kendine olan saygın; statünün ne olacağını belirleyecek olan çalışma disiplinini belirler. statü ise seçimlerini belirler. sen kendi statüne denk arkadaşlar edinmiyorsan, o zaman ya kendine saygısızlık ediyorsun ya da karşındakine.
  • türk erkeğinin favorisi olan, it yerine kondukça peşinden ayrılmayan kız türü.

siz kendinizi yetersiz hissederken bir bakmışsınız ki kendinizi ona layık olmak için it gibi çalışırken bulmuşsunuz.
    bunun tam aksi kadınları da heyecansız diye terkeden erkeklerin ürünüdür.
  • hangi kafayla aciyorsunuz bu basliklari bilmem. it gibi calisan kocasindan belediyenin kendisine verdigi yetkiye dayanarak luks hayat bekleyen estir o en fazla.
  • çünkü o bir piremsesti.
    baba evinde de bir piremsesti, büyüyecekti kocişkosunun kraliçesi olacaktı.
  • babası muhtemelen bir fabrikada işçi veya devlette alt kademelerde bir memurdu (küçümsemek için yazmıyorum), evlendiği adam da (kız çok güzel değilse) kendi maddi durumları civarında, ekonomisini döndürmeye çalışan br adam.

fakat, gel gör ki, sosyal medyanın ve kendi ipsiz beyninin hezeyanıyla, "aşkım biz de tatile alaçatı'ya gidelim" ile başlayıp, "aşkım haftasonu trekürk mü yapsak" ile devam edip, "aşkım hadi bebeğimizin baby shower'ını 500 kişi ile yapalım" şeklinde kaktırmaktadır.

sorun, ne sosyal medyada, ne de içine doğduğun sosyal statüde. sorun senin içindeki bitmek bilmeyen hırsta. onlar yapmış ben de yapayım. 3 tane il gezip, zorla 1 de ülke gezince "çido ile geziyorum" blogunu da açtı. müthiş. gezgin oldum kuzum. babasının pilemsesiiii.
  • tek sebebi sacma türk dizileridir efendim... dizilerde lüks hayat iyice empoze edilir kadinlara, sonra onlarda ister aynisini.
    ardindan instagram gelmektedir. adamlar desenli pecetenin bile havasini atmaktadir varin gerisini siz düsünun.. sonra onlarda var bizde niye yok kavgalari, onlar yapiyo bizim ne eksigimix var davalari...