şükela:  tümü | bugün
 • _vegas'ta striptiz yapan yapan ultra kezban bir pavyon karısının çölü yürüyerek geçip oğlu uğruna geri dönmesini anlatan, dram yönü de olan bir zombi filmi. her zamanki zombi felaketi yaşanmıştır ve bundan kaçmaya çalışan pavyoncu molly peşine düşen bir zombi sayesinde çölü yürüyerek geçmeye başlar. hedef bir havaalanıdır. gece gündüz bu zombi arkada bu önde çölde yayan yapıldak yürürken birbirlerine ısınırlar ve zombi bunu sever, sözünü dinlemeye başlar. kaçış yerine varana dek geçmişini sorgular ve kız kardeşine bıraktığı, terk ettiği oğlunu kurtarmak için zombilerler dolu vegas'a geri döner. oğlunu bulur ve onun uğruna tüm tehlikeleri göze almaya ve savaşmaya razıdır.
  _tüm klişelerden nasibini almış olsa da berbat bir film değil. filmde daha ziyade ruhsal bir arınma yaşayan ve iyi biri olmaya yeniden dönen molly karakterinin iç dünyasını görüyoruz. yemek için tüm çöl boyunca onu takip eden zombi ile arkadaş olmaları da ayrı bir ilginç ayrıntı idi. çok beklenti içine girmeden seyredilebilir.
 • yüksek bütçeli olmayan, sıradan zombi filmlerinden farklı, özgün bir konuya sahip 2016 yapımı ortalama bir film.
 • başıma birşey gelmeyecekse beğendiğim film. zombi olayına değişik bir yaklaşım olmuş.

  http://www.imdb.com/title/tt5735280/

  --- spoiler ---
  zombiler de sever! the vicious brothers mahlasıyla yönetmenlik yapan colin minihan ve stuart ortiz'in yazıp yönettiği ıt stains the sands red tam manasıyla ikilinin çılgın işlerinin izinden giden bir yapım. molly, yaşadığı şehirde karşılaştığı zombi istilasından canını zor kurtarmıştır ancak kendini uzun süren bir kaçışın ertesinde çölün ortasında bulmuştur. peşindeyse elbette inatçı bir zombi vardır ve iş hayat memat noktasına gelmiştir. zombinin arzuları midesinde mi yoksa kalbinde mi anlayamayan molly bir yandan aralarındaki mesafenin kapanmasına engel olmaya çalışırken bir yandan da gücünün tükenmeye başladığını fark etmiştir.
  --- spoiler ---

  not: spoiler ibaresi içindeki metin turkcealtyazi.org dan alınmıştır.