şükela:  tümü | bugün
 • neredeyse olmayan farktır... belki italyan avratları 4-5 cm.ortalamayla daha uzundur bizimkilerden. ama kültür,kalite,sıcak kanlılık olarak italyan kızları zayıf rakibini farka boğar.
 • bariz bir biçimde olan farktır. italya'da doğup, orada büyümüş ve belli bir mevkiye gelmiş biri gibi ahkam kesmeyin derim.

  italyan da türk de kumraldır ancak arada bariz bir görsel farklılık vardır. güzellik/çirkinlik gibi göreceli konulara girmeyeceğim ancak biraz dünya görmüş biri ikisini rahatlıkla ayırt edebilir.

  bizdeki her sarışını, her kumralı veya her esmeri birbirine benzetme avanaklığı gibisini de görmedim. bunların değişik bir versiyonu da kıvanç tatlıtuğ'u brad pitt'e; putin'i ise atatürk'e benzetiyordu.

  biraz çüş derler insana.

  italyan kızlarının en bilinen özellikleri para hastası olmaları, tatminsiz ruh yapıları ve düşük çeneleridir. fiziksel olarak da kumral ağırlıklıdırlar. boy ortalamaları biraz daha uzun ve yüzlerindeki latin hatları belirgindir. beyaz ten yaygındır. sarışın oranı da bizdekinden fazladır.
 • adını unuttuğum roma havaalanının dışındaki, şehre giden otobüslerin beklediği alanda, otobüsün kalkmasını beklerken lise 1'de kara sevdaya düştüğüm, yemeden içmeden kesilip 50 kilonun altına düşmeme neden olan zalim ilk aşkıma ten rengi ve karakteristik burnu da dahil olmak üzere ikizi kadar benzeyen italyan bir hatun görmüştüm. çok da bir fark yok yani bu iki memleketin kızları arasında. zaten ikisi de akdeniz ülkesi.

  efkarlandım lan hatırlayınca, sigara paketi nerede?