şükela:  tümü | bugün
 • neredeyse olmayan farktır... belki italyan avratları 4-5 cm.ortalamayla daha uzundur bizimkilerden. ama kültür,kalite,sıcak kanlılık olarak italyan kızları zayıf rakibini farka boğar.
 • bariz bir biçimde olan farktır. italya'da doğup, orada büyümüş ve belli bir mevkiye gelmiş biri gibi ahkam kesmeyin derim.

  italyan da türk de kumraldır ancak arada bariz bir görsel farklılık vardır. güzellik/çirkinlik gibi göreceli konulara girmeyeceğim ancak biraz dünya görmüş biri ikisini rahatlıkla ayırt edebilir.

  bizdeki her sarışını, her kumralı veya her esmeri birbirine benzetme avanaklığı gibisini de görmedim. bunların değişik bir versiyonu da kıvanç tatlıtuğ'u brad pitt'e; putin'i ise atatürk'e benzetiyordu.

  biraz çüş derler insana.

  italyan kızlarının en bilinen özellikleri para hastası olmaları, tatminsiz ruh yapıları ve düşük çeneleridir. fiziksel olarak da kumral ağırlıklıdırlar. boy ortalamaları biraz daha uzun ve yüzlerindeki latin hatları belirgindir. beyaz ten yaygındır. sarışın oranı da bizdekinden fazladır.
 • italya’ya 2 kez gidip 6-7 şehir gezmeme rağmen tespit edemediğim farklılıktır. hayır hayır ikisini de birbirine benzettiğimden değil, italyan kız göremediğimden. italya’da gördüğün her 30 insanın 29’u turist herhalde. ne bileyim ben hangisi italyan. marketteki kasiyer bile göçmen.

  italya en son turistlere vize uygulayacaktı “gelmeyin amk bok mu var, otellerde yer kalmadı” diye.