şükela:  tümü | bugün
  • hewallere dayak
    italyan polisinin eline ayağına sağlık.
  • video

dayak yiyip zevkten bayilan mi dersiniz, hunharca yerde suruklenen mi dersiniz haha.

medeniyetsiz mayin eseklerinin dayak yemesi olayidir. bir gün tüm dünya bunlarin ne sümsük, asalak, medeniyetsiz varliklar oldugunu anlayacak.

imla
  • dayak bir savaş suçudur bu yüzden dayak atanlar hakkında vatikan'ın adli jşajsjjs derken bir gülme geliyor. yok başkası yazmadan ben yazayım dedim. aq pkk'lıları böyle kamufle oluyorlar her yerde çünkü.
  • 55-60 yaşında adamlar-kadınlar gitmiş mitingde dayak yiyorlar, bir ayağın çukurda artık kürdistan senin neyine. dayak yediklerini görürken tam üzülüyordum ki , apo resimli bayrağı görünce oh çektim ne yalan söyleyim.
  • bence polis bu olayda kendi penceresinden ruhsal ve fikirsel çatışmalarını karmaşık bir anlatımla imgesel betim pembeliğdasdasdas

akımlarüstü bir yaklaşımla enterdisipliner olarak sevmişler it oğlu hevalleri. yetmez ama evet.

(bkz: forza italia)
  • hiç öyle demokrasi özgürlük tatavasına maruz kalmadığımız video. türkiye'deki gibi emniyet amirine artislik yapmaya çalışan vekil, kameralara poz veren şovenist ılık solcu da yok.

temiz temiz coplarını yemişler, hayatın olağan akışı da devam ediyor.*

o değil de italyan çevik kuvvetinin kalkanları ney lan öye. bu malum şahıslar medlere (pers) sahip çıkıyorlar, cuk oturmuş polisler de spartalı gibi ahahahah
  • (bkz: elleri dert görmesin)

balik istifi gibi yapistirmislar yere, boyle ait olduklari yere ayak altina. ıste bunlarin hakettigi muamele bu, pacavra yerine koyulmak...

ıtalyanlari severim, simdi daha cok sevdim...
  • yalnız polisler fantastik olsun diye ortaçağ tipi yuvarlak kalkan yaptırıp gelmişler.

bir an aklıma (bkz: halit akçetepe)’nin oynadığı tarkan filmi geldi. orada adamlarıyla tarkan’a yardım ederken kullandıkları minik çay tepsisi gibi kalkanları vardı. sahi ne garipti ya.

lakin güzel filmdi.
  • çok zevk alıyorum bunları izlerken ya hahahahahaha.
    bunların içindeki hainlik, eziklik ve pislik her yerden fark ediliyor.

az kaldı az, hepsinin sonu gelecek.