şükela:  tümü | bugün
 • https://eksiup.com/p/xy25946595jd

  italyanca çevirisi türk mallarini protesto edelim, şu numaralari ürünleri almayalım şeklinde olan facebook paylaşımı.

  bu o çok özgür bati medyasinin halki nasil güzel güttüğünün göstergesi. emperyalist abd ve batinin asil hedefinin bir enerji yolu açmak olduğunu, ypglilerin bu boru hattinin köpekliğini yapacağini, normal şartlar altinda kuzey suriye topraklarinda yaşayan suriyelilerin topraklarindan sürülerek orada bir kürt devleti falan kurulduğundan haberleri yok. abd'nin yiğdiği modern silahlarin bizim.üzerimizde kullanildiğini, teror orgutu olarak kabul edilen pkk ile ypgnin aralarinda bir fark olmadiğini falan konuşan yok. öyle bir yansitiliyor ki türkiye sanki, afrika sömürgesinde halka işkence eden bir belçika gibi, daha geçen yüzyil soykirima girisen fransa gibi, yahudileri sabun yapan almanlar gibi resmediliyor.

  1994 yilinda eski belçika sömürgesi olan rwanda iç savaşi sirasinda 4 milyon insan palalarla, kiliçlarla birbirini keserken o bölgeyi siklemek yerine schindler'in listesini izleyip yahudi duyari kasan bu embesiller o dönemde bu devasa olayi siklemediler bile. simdi turkiye sinirdan kafasini çikardi diye bizi soykirimla suçluyorlar.

  oylesine kinliyim ki bu medeniyetlerini kan ustüne kuran bu orospu çocuklarina, insan haklarini, insan yaşamini kendi çikarlarina gere uygulayan batili serefsizlere.
  hakikaten bizim bizden baska kimsemiz yok.