şükela:  tümü | bugün
  • ucuz ve kalitesiz ama günü kurtarabilecek kılıf ve cam filmi üreten marka.

    migros'ta 10 tl'ye çeşit çeşit marka/model için koruyucu kılıf ve kırılmaz cam birlikte satılıyor.

    şöyle düşündüğünüz zaman mantıklı; avm içinde yeni bir telefon almışsınız ve hemen açıp kurmak, kullanmak, kurcalamak istiyorsunuz ama çizilir diye de imtina ediyorsunuz. avm içinde kazıklanmak, aynısı aliexpress'te 2 dolarken 39-49 liraya kap ve koruyucu film taktırmak istemiyorsanız araştırıp uygununu bulana kadar ya da internetten sipariş edene kadar alıp kullanabilirsiniz.

    uzatmadan; bir nevi kullan-at markası.
  • bir iphone 7 ve üstü sürüm telefona sahipseniz ve şarjdayken telefonunuz diz kapaklarınız ağrımaya başladıysa 15 tl ye migros’tan bluetooth adaptörünü satın alıp kulaklık bağlayabilirsiniz. henüz bir telefon konuşması yapmadım ama spotify kalitesi için şunu söyleyebilirim ses normal bağlantıya göre çok daha yüksek ama bas karakteri ağırlıklı ve ses telefon konuşması yapabilecek kadar gözardı edilebilir cızırtılı. şöyle ki aslında arada kısa bir jak var onu kullanarak bağlamadım kulaklığıma (evet kulaklığımın kablosu ayrılıyor)(bkz: urbanears) o jak kulaklığın tasarımından kaynaklı girmedi girişe bundan kaynaklı kulaklığımın kablosuyla bağladım sizler de öyle yapabilirsiniz belki ondan kalite farkediyor olabilir. kulaklığın mikrofonu iptal oluyor adaptörün üzerinde bulunan mikrofonu kullanmalısınız.
  • migros’tan 30 tl’ye satın aldığım bluetooth kulaklığını şaşırtıcı derecede iyi bulduğum marka. malzemesi dandik ama ses kalitesi hiç de fena değil.