şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar artık hangi götoş butona bastıysa tc kurucusu gazi mustafa kemal atatürk ile ilgili birbirine yakın başlıkların biri açılıp diğeri kapanıyor.

amaç belli itibarsızlaştırana kadar baskı kurmak.

sıradanlaştırana kadar devam etmek.

ne kadar zavallısınız lan oturduğunuz yerden koca savaşları ve o savşaların başkomutanına hakaretler ediyorsunuz. ben sizin vatan severliğinize inanmıyorum amk, siz bu ülkenin evlatları falan değilsiniz, siz 1 tl için şerefini satan haysiyetsiz yobazlarsınız.

bende edecek küfür kalmadı evet bıktırdınız artık, zaten amacınız da bu değil mi?

bakın sizler ve sizin gibiler yüzünden osmanlı imparatorluğu battı, o zaman atatürk bile yoktu.

ulan azıcık o kuş beyninizi bir çalıştırın neden battı bu imparatorluk? ne oldu da tekrar küllerimizden doğduk? bunu kendinize sormaya cesaret edemeyecek kadar şeref yoksunusunuz. şimdi de tc ni batırın emi!

ben sizin ne allaha ne kendinize ne ailenize ve ne de topluma karşı samimi ve dürüst olduğunuzu düşünmüyorum. sizler terör örgütlerinden bile daha tehlikeli hale geldiniz.

eğitim yok.

öğretim yok.

bilim yok.

sanat yok.

dini tekelleştirip mezhepçilik yapmak var.

geçmişine küfür etmek var.

cahillik var.

hırsızlık var.

dini suistimal etmek var.

yani her türlü şerefsizlik var amk sizde.

şu klavyelerin harflerini ve konuştuğunuz dili arapça yapın oğlum, bu dil size ait değil, siz hem bu dili hem de şu an yaşadığınız özgürlüğü ayağınıza getiren bu insanı tanımadığınızı söyleyip küfürler ediyorsunuz, kullanmayın yazmayın bu dili arkadaş.

size eli kırbaçlı insan lazım binecek sırtınıza vuracak vuracak vuracak, analdığınız dil bu kanınız onu çekiyor çünkü.

beni baştan çıkardınız ya la, allah belanızı versin.
  • çünkü ne gücünüz yeter, ne zekanız.