şükela:  tümü | bugün
  • başını benim entry'lerimin çektiği entry'ler demeyi çok isterdim ama demiyorum. çünkü "itici" entry ile "gıcık" entry arasında azıcık fark vardır. sevmediğiniz her entry itici değildir. onu yazan kişiye ukala diyebilirsiniz ve öfkenizden dolayı gıcık olabilirsiniz ama bu iticilik, nasıl desem, çok farklı bir boyut. bu tip başlıklara yazmaya cesaret edecek arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum. lütfen geliniz. entry numaraları ile, ekran görüntüleri ile geliniz.

ileri okuma için entry'leri itici yapan detaylar başlığına bakıp inceden taktik bile alabilirsiniz. bu arada, sadece kalıplaşmış bkz. ile derdini anlatabilenler, az sonra sizin işinizi kolaylaştıracağım.
  • (bkz: #56777093)
  • bana gore sudur.

(bkz: risk budur)
  • (bkz: #56786124)

neden itici: laf arasında söylendiği zaman bu tip cümlelere prim verileceği bilinerek yazılmış. konuştuğun suriyeli kim? her mağdur haklı mıdır? bize ne kadar benziyorlar? türkiye ile suriye kültür olarak çok farklı ve türkiye'de eğitimli ve kafası çalışan nüfus "küçük" değil. en azından buradaki çoğu kişinin aşağıladığı suriyelilerden fazla. işine gelince aşağıla, işine gelmeyince söylediği lafı abart. kendi ülkesini aşağıladığı ve fikir üretmek yerine "bize de bu olacak" kafasında yazıldığı için itici.
  • (bkz: #56814839)

neden itici: ne tanım var ne bilgi bölümünü geçtim, "rezerve" mantığıyla yazıldığı için bile itici. bari kısa bir şey yazaydın. içinde bir tane türkçe kelime var. anlatım dili desen ağır kaliteli. bu tip adamlar "dur şuraya yazayım, eğer ilk entry'nin sahibinin dediği şey olmazsa bunu değiştirip laf sokarım" diye böyle salak salak işler yapıyorlar işte. öncesinde fikir sahibi olamayan, ancak sonuca göre bir şeyler diyebilen bir tip yazdığı için itici. http://i.imgur.com/gpt9sev.png
  • (bkz: #56859669)

neden itici: avustralya'daki adamın bile artık bildiği şeyleri sanki sadece kendi biliyormuş, ilk kendi yazıyormuş gibi bir vurgu ile 90 küsür entry sonra yazması yüzünden itici.
  • bence (*) işaretinin içine "swh" koyulan tüm entryler. yıldıza bakıp içinde o iadeyi gördüğümde, öncesinde ve sonrasında ne yazıldığının hiçbir önemi kalmıyor.
  • (bkz: #38223204)

henüz başlığın 4. entry'si ve verdiği bkz. kendisinden önceki entry'de açıklaması ile yazılmış. bir bakın lan etrafa. en azından tepenize. bin tane entry olsa tamam da bu nasıl bir iticilik.
  • (bkz: #57305609)

peki neden: espri yaptığını sandığı ve yazdığı entry'yi beğenmeyeceğine emin olduğu fenerli, beşiktaşlı ve bazı galatasaraylılara aklı sıra gönderme yaptığı için.