1192 entry daha
  • kiramamseni; cinsiyet: kadın; yaş: 19; il: erzurum

ehliyetimi geçen yıl aldım. yaklaşık sekiz aydır devamlı araba kullanıyorum. bugün abimle arabaya bindik. bana hızlı kullandığımı söyledi. ben de ısrarla otuzu geçmedimi söylüyordum ve neyi öğrendim biliyor musunuz? sekiz aydır hız göstergesi yerıne arabanın hararet göstergesine bakıyormuşum! rezalet ya!

meali: aslinda göründüğü kadar şapşal biri değilim. fakat bu ehliyeti çantamda durmasından mutlu oldugum icin aldıgım gercegini degistirmez. otomobille iyi ilişkiler kurmak zorunda da değilim. onun benim atraktif yapima onemli bir aksesuar oldugunu itiraf etmeliyim. tıpkı gostergeler gibi, arabamda dikiz aynasi ve direksiyon oldugunu da yeni farkettim. hahahahahayy, ay ne şeker bişeyim ben böyle yaaa..
  • cityoftheangels; cinsiyet: kadın; yaş: 30; il: antalya

sevgilim oral seks yaparken malum bölgemin çok farklı ama hoş bir tadı ve kokusu olduğunu ve buna bayıldığını söyledi. ona kırk beş dakika önce eşimle seviştiğimi söyleyemedim.

meali: belki ona farklı bir cinsel kimlige gecerek kendini daha mutlu hissedebilecegini soymeliydim. tamam da bunu buraya yaziyor olmamin nedeni esimin beni iyi ayarlayamamasi,civatalarimin hala gevsek kalmasi mi yoksa yarak delisi biri olmam mı ben de anlamadım.
  • prmvr; cinsiyet: kadın; yaş: 21; il: istanbul
    bu kadar merak ettiğim, seks dediğimiz şey bu muymuş? büyük hayal kırıklığı! pehh!

meali: bu işin doğrusunu masturbasyon ve banyo tecrubelerimden zaten bilmekteyim fakat acilisi yaptirdigim herif öküz çıktı neyleyim. asil konu ise şu... bu seks denen seyin evrile cevrile eseklere uygulandigi gibi uygulanani varmis o konuda yardimci olabilecek arkadaslar varsa rica edicem.
  • kiramamseni; cinsiyet: kadın; yaş: 19; il: erzurum

ehliyetimi geçen yıl aldım. yaklaşık sekiz aydır devamlı araba kullanıyorum. bugün abimle arabaya bindik. bana hızlı kullandığımı söyledi. ben de ısrarla otuzu geçmedimi söylüyordum ve neyi öğrendim biliyor musunuz? sekiz aydır hız göstergesi yerıne arabanın hararet göstergesine bakıyormuşum! rezalet ya!

meali: hiz gostergesinin yerini ogrendim ama hala motor saatiyle harareti kari$tiriyorum.onu da ogrenecegim, her $eyin zamani var.
  • dynamo; cinsiyet: erkek; yaş: 22; il: bursa
    sevgilim yanımda çırılçıplak olsa bile, banyoya girdiğinde anahtar deliğinden onu gözetliyorum ve bundan büyük zevk duyuyorum. belki kapıyı açıp içeri girsem tekrar sevişeceğiz ama ben sadece küçücük delikten onu görmeye çalışıyorum. ne çeşit bir sapığım gerçekten çok merak ediyorum.

meali: aslında sadece sevgilimle ilgili değil, her fırsatı değerlendiriyorum. ne çeşit bir sapık olduğumla da gururlanıyorum aslında.

(bkz: voyeurism)
    (bkz: gözetlemecilik)
1901 entry daha
hesabın var mı? giriş yap