şükela:  tümü | bugün
  • demedim diyorsa dememiştir. ekrem başkan ne diyorsa o.

edit: biat edebiyatı yapan arkadaşlar, eğer varsa ekrem başkanın yalan söylediği konular hakkında bilgi verirlerse memnun olurum. şimdiye kadar söylediğinin aksine davrandığı bir konu ben göremedim. görememiş olabilirim diye soruyorum. iftiraları getirmeyin ama.

edit1: 1 kişi geldi. beylikdüzüne avm yaptı dedi, şerefsiz dedi gitti. başka gelen yok.

edit2: körü körüne biat eden, aradığı lideri bulduğunu sanıp tapınan biri değilim. bir başlığa entry girerken birkaç farklı kaynaktan konunun aslını araştırıp öyle yazarım hatta. yazdığımın arkasındayım. adam şimdiye kadar anlattıklarını yalanlayan bir hamle yapmadı. varsa var dedi. yoksa yok dedi. seversiniz sevmezsiniz ama bunu kenara not etmek zorundasınız. onlarca iftira atıldı ve hepsinden sıyrılmayı bildi. bir savunma durumu söz konusuysa bunun sorumlusu savunanlar değil adamı savunulacak duruma getirenlerdir. ayrıca geçmişleri gırtlağa kadar boka batmış olanları ağızlarından salyalar saçarak destekleyenlerin imamoğlu'nun hatalarını bir bir ayıklayıp eleştirmelerini hiç samimi bulmuyorum.
  • akıllara "gavat demedim kavas dedim" diyenleri getirmiştir.

maalesef bu kadar çok parlatılan ekram imamglu da tırtın önde gideni oldugunu belli etmiştir.

ikinci kemal kılışdar vakası maalesef
  • yemeyenlere itinayla fitil verilir. gerekirse kendimiz sokarız.

ulan adamın it dediğine dair net bir kayıt yok ama gerçekte söylediği şeyi açıkladığı için saldırıya uğruyor. it dedim dese vay sen valiye nasıl it dersin, it demedim dese vayyyy yalancı yemedik diyorsunuz. ne mal adamlarsınız.

bir açıklama.
  • saygıdeğer köpeklere sanırım haksızlık ettiğini düşünmüştür. bu arada, aramızdaki troller baya bir kudurdu. aşı vakitleri geldi sanırım.
  • ortam belki soğur diye üç günlük sessizlikten sonra ortaokullu savunması yaptıklarına göre, kabadayı karakterine hakim olamayıp devletin valisine hakaret edildiğini kabullendiler sonunda.
  • üç gün düşünüp bunu mu buldun eko reis dedirten saçmalama. "ben de insanım, dünya kadar haksızlığa uğradım, kazandığım seçim göz göre göre elimden alındı, bir an ağzımdan çıktığı için özür dilerim" desen yeterdi.
  • basitlik'tir. tıpkı samimiyetin gibi.
  • diğer siyasetçiler gibi tüy dikme moduna geçilmiş hemen dedirten açıklama.
    eh bari 40ınızı doldursaydınız.
  • zamaninda tahir efendi bile senin gibi bükülmemistir kesin.
  • bu sene de iyi troll yapmış. ne de olsa karanlığın en yoğun olduğu an şafaktan hemen öncedir.