• başka bir kamerasını kapan gelsin netflix projesi daha

tek işi bruno isimli köpeğini alıp brooklyn sokaklarında dolaşmak olan hugo hakkında bir dizi
  • diğer netflix işleri arasında hiç göze batmayan projedir. en azından bütçesi belli, iddiası belli. küçük insanların küçük hayatlarındaki sıradan olayları anlatan bu tür çerezlik dizileri çok seven bir insan olarak vasat altı buldum ama her şey o kadar saçma ki izlemekten alamıyorum kendimi.
  • bugün başlayıp bitirdiğim ve anlamsızca sevdiğim netflix dizisi. sanırım absürtlüğün yanı sıra en çok malcolm’un ne yapıp edip kazanması hoşuma gitti. gelecek sezonun saçmalıklarını şimdiden merak etmedim değil.
  • bir bölümü 15 dakika ve sıkıcı değil. sadece bu özellikleriyle boş anlarınızda, yemek yerken ya da bir işle uğraşırken izlemelik minik netflix dizisi.

absürt komediyi anlamayan mağara insanları beğenmeyebilir. kahkaha attıran değil de zevk veren esprileri var.

bir de en güzel yanı çoğu sitcom gibi birbirinden bağımsız bölümlerden ziyade bir olay akışı içinde ilerlemesi.

yani izleyin işte, tüm sezonu tek bir film uzunluğunda. mis gibi.

bir de içinde bir sürü köpek var. daha ne olsun?

--- spoiler ---

şu yeni hippie akımı öyle bir hal aldı ki dünyanın en açık ve kapsayıcı topluluğuna sahip new york'ta bile illallah edip dalgasını geçmişler. ilk sezondan tek ciddi çıkarımım bu oldu.

ağır çekim sahnelerine az gülmedim.
    --- spoiler ---
  • gayet keyifli ve absürt bir dizi. izlerken ne sizi aptal yerine koyuyor ne de yoruyor. zekice espriler, eğlenceli karakterler var. mizah tarzınıza uyarsa sizi keyifli birkaç saat bekliyor.

--- spoiler ---

sinirli chihuahua'ya yarıldım lan

--- spoiler ---
  • bizde olsa flash tv de bile oynamayacak dizi
  • kısa ve net bölümlerden oluşan genç bir adamla köpeğini odak noktasına alan süresinden ve kurgusundan dolayı da hiç baymayan netflix serisi.
    ortada aksiyon yok ama hareketlilik var, gerilim serisi değil ama bilhassa köpeğe musallat oldukları bazı bölümler huzursuz ediyor.
    geneli itibarıyla sevdim, yeni sezon gelirse tek çırpıda izlenir.
  • kesinlikle yuksek kafa yazilmis bir dizi, zaten malcom'in devamli kafa yuksek takilan 2 samimi arkadasindan belli. yazan eglenmek icin yazmis ve hem kendini hem de bizi eglendirmis.

kopek seven biriyseniz izleyin, bazi yerleri oldukca hosunuza gidebilir.
  • sıradan insanların gündelik hayatlarında kafaya taktıkları şeylerin anlatıldığı mini dizilere bayılıyorum.
    bu diziyi özellikle evcil hayvanı olan kişiler çok sevecek. mutlaka kendinden bir şeyler bulacak.

sonlara doğru tıkanıp saçmalamasalar daha iyi olurmuş. ancak o saçmalamanın içerisinde deçok güzel bir noktaya değinmişler.
    eğer köpeğiniz varsa, köpekleri ve köpeğinizi seven birisi ile ilişki yaşayabilir, bu şekilde mutlu olabilirsiniz.
  • bruno’ya mütemadiyen havlayan köpeği görünce dayanamayıp ‘bruno bundan borç mu aldın’ diye sorması…bir daha zırıl zırıl havlayan köpek görürsem ‘borç mu aldık hayırdır’ diye sorucağım.
hesabın var mı? giriş yap