• robbie williams bu sarkiyi sirf bu oyun icin yazmistir..cunku robbie williams super kafa bir adam olduundan cm dir premier manager dir actua soccer dir striker dir fifa dir devamli oynar..
  • durduk yere ıslık çalarak nakaratini tekrarlamamla hatirladiğim, youtube sağolsun eriştiğim, nostaljik parça.
  • oyunun başındaki "cıng cıng"'ın bass değil, electric guitar ile palm muting tekniği kullanılarak yapıldığı parça.
  • bu şarkıyı sonuna kadar dinlemek için fifa 2000 menüsünde salak salak takılınırdı.hala daha açılıp dinlenesi,enerji kaynağım.
  • internetin mynet ve msn den ibaret olduğu, kocaman bilgisayarların araba fiyatına satıldığı, yabancı kasetlerin sipariş ile getirtildiği zamanlarda robbie williams hayranlığı ergen bünyede baş gösterince, i've been expecting you albümünde olmadığı için, sırf şarkıyı dinlemek adına fifa 2000'i alıp menüsünü kurcalamakla vakit geçirdiğim eğlenceliktir.
  • saatlerce, günlerce oynadığım fifa 2000 soundtracki. robbie williams imzalı. hayatımın ilk pc futbol oyunundaki maçımı,

fenerbahçe - leister city olarak ayarlamıştım. leister muzzy yüzünden tabiki.

ne zevkliydi lan heyecan ölecek gibi hissederdim :)

menü itibariyle de en iyi fifadır 2000. böyle turuncu turuncu.
  • fifa 2000 ve robbie williams'ın bizlere hediyesi olan, eskimeyen ve klasik kelimesinin hakkını tam anlamıyla veren şarkı. bir şarkı düşünün bir oyunun içinde ve siz oyunu sadece oynamak için değil bu şarkıyı dinlemek için açıyorsunuz. işte bu o şarkıdır.

http://youtu.be/ecrph82o6fu 1:33'ten sonra başlayan kısmına ayrı bir hastaydım.
  • bir oyun için yapılmış en güzel şarkılardan birisi. aradan yıllar geçse de bir anda akla gelebiliyor, dahası sizi mutlu edebiliyor.
  • rock me amadeus...
  • fifa 2000'in fifa 99'dan tek üstünlüğü bu şarkıdır
hesabın var mı? giriş yap