şükela:  tümü | bugün
  • itü maslak kampüsünde yer alan itü çekirdek: girişimcilik ekosistemi, faaliyetlerine arı teknokent arı3 binasında eksi 2'inci katta devam etmektedir. amacı, itü bünyesindeki ve diğer üniversitedeki öğrenciler, akademisyenlerin ve ülkemizdeki girişimcilerin yaratıcı fikir ve projelerini hayata sağlamalarında onlara yardım ve yataklık etmektedir. her yıl düzenlenen yarışmada birinci seçilen firma, arı teknokent içinde çalışma hakkı kazanır.

(bkz: arı teknokent) (bkz: arı 3 teknokent) (bkz: itü)

http://www.itucekirdek.com/
  • an itibariye, big bang adi altinda basarili bir teknolojik girisimler zirvesine ev sahipligi yapmakta olan olusum.
  • bugün müthiş bir final yaptılar. başlangıçtaki videoyu hazırlayan arkadaşları özellikle olmak üzere tüm ekibi kutlarım.

edit : video geldi. http://www.youtube.com/watch?v=l0p6etiuwj0
  • türkiye'nin başlıca spam e-posta üreticilerinden.

listelerine kayıt falan olmadığım, çalışmaları ile zerre ilgilenmediğim ve defalarca "üyelikten ayrıl" zımbırtısını kullandığım halde, bıkmadan usanmadan e-posta göndermelerinin kendilerince mantıklı bir açıklaması vardır herhalde. ve fakat ben o açıklama ile ilgilenmiyorum.

koskoca bir camianın adını ve kredisini bu şekilde harcamaları da takdiri ayrıca hak ediyor. bravo.
  • toplantıların bir çoğunu birkaç saat önceden haber veren topluluk.
  • temmuz ayından beri ekipçe içerisinde buluğumuz fantastik kuluçka merkezi. türkiyede bir numara, dünyada üst sıraları zorlamak istiyor, bunu gerçekleştirmek için de inanılmaz bir özveriyle çalışmaya devam ediyor. harikalar. çok seviyoruz reyiz.
  • dün gece yaptığım başvuru için bugün mail atıp sunuma çağıran kuluçka merkezi.

proje başvurusunu 1 saatte yapmış olabilirim de siz ne zaman okuyup değerlendirdiniz?
  • yöneticilerinin girişimci olmadığı girişimci merkezi
  • daha çok erken aşama girişimlere hitap eden girişimcilik merkezi.

ileri aşama desteklere ihtiyaç duyan girişimciler kworks gibi hızlandırma programlarını tercih etmeli.