• kampüs tarihi günlerinden birini yaşıyor. tangalı, topuklu ve elbiseli erkekler popoları dışarda kampüste fink atıyorlar ve sayıları hiç azımsanıcak gibi değil.

http://icube.milliyet.com.tr/…yafetler-4782867.jpeg
    http://www.google.com.tr/…tbm=isch&ved=0cb4qmygemaq
    http://www.amerikaliturk.com/…s/092014/gagaıstt.jpg

edit: başlığı açan olarak ben de fikrimi belirteyim, bu kadar yaygara kopacağını düşünmemiştim. bazı suserların tavrını anlamak zor, kampüse gelenlere kimse bir şey yapmadı gençler bu tavrınızı anlayamıyorum, rahat rahat takıldılar. obama siyah değil beyaz ceket giydiğinde bile günlerce mizah yapıldı. kampüste kimse lady gaga fanlarına bir şey demedi, karışmadı. bilenler bilir itü kampüsü binlerce öğrenciye ev sahipliği yapar, kampüste yaşıyoruz ormanların, ağaçların, çimlerin içinde gayet sakin bir biçimde ve bir anda yaşadığımız yeri tangalı erkekler basiyor. ne bekliyorsunuz böylesine absürd ve garip bir durum üzerinden mizah yapılması kadar doğal bir şey mi var? kimse gidip bu adamların üstünü örtmeye çalışmadı, gidin lan bu kampüsten falan da demedi.
  • beni bu durumlara düşürecek bir sanatçı ortaya çıkmaz inşallah diye dua ettirmiştir. olm kalabalıktan koptukları anda götürürler bunları.
  • sözlükteki entel bozuntularının, türban özgürlüğü diyenlerin ve ömür boyu eleştirdiği kişilerin bir adım önüne gidememiş, derinlerde hep homofobik kalmış yazarları göstermiş fanlardır. merak etmeyin, onlar sizin kadar korkak değil kimseye zararı olmayan kişisel kararlarını verirken ve istediklerini yaşarken. lady gaga konserinde gelin tutuklayın amk sizin tarzınızda giyinmemisler diye. ne giyseler batar size aslında, çünkü varolmaları bile batıyor bir yerlerinize.

cicişleri, victoria secret modellerini falan izlerken salyanız akar hiçbiriniz kalkıp "doğurmamış sıçmış" ya da "annesi babası yok mu bunların" demezsiniz. varsa var, size ne.
  • gayet normal bulduğum insanlardır.
    farklı görünebilir (onun istediği de bu zaten ) evet ama bu, suç değildir.
    kafanı çevirdiğinde, ilgilenmediğinde sorun kalkacaktır dene bak.

yeter ki hırsız olmasınlar.
  • bugün taksim - hacıosman metro hattına binmenin ne kadar ilginç olacağını bize gösteren canlılardır . bir yanda golotosoroy diye bağıran holiganlar diğer yanda bunlar . tam panayır gibi
  • insanın her zaman göremeyeceği tarzdalar. değişik. ilginç. farklı şeyler görmek iyidir. zihni açar.
  • lady gaga sevmiyorum ama bu insanlari alnindan opuyorum. bu ulkede lgbt olsun olmasin kimsenin yapamadigini yapip canlarinin istedigi gibi giyinip gitmisler. kimliklerini yasamislar.
    cok da iyi yapmislar.
  • ekteki fotoğraflarla iğrenç giyinen bir grup genci değil de, sadece kendi işlerine gelince ifade özgürlüğünü savunan dar kafalı yazarları ortaya çıkartmış hayranlardır. toplumda kendini sadece hissettiği gibi ifade etmek ve yansıtmak isteyen bir dolu kadın / erkek / lgbtt birey var ama en ufak bir farklılık dahi bile tacize veya hakarete davetiye sayılıyor. sıradan görünmeyen (ve sıradan hissetmediğini sandığım) lady gaga'nın etkinliği güzel bir fırsat olmuş bir güncük dahi olsa kendini ifade etmek isteyenler ve bu ortamda rahat hissedebileceklerini umanlar için. iddia ediyorum ki, bu bir günlük yansıma kimbilir ne kadar uzun zamanların telafisidir. çoğunluk hep kendi gibi olan, olduğu gibi giyinen / davranan / konuşan insanları bir köşeye sıkıştırıyor. işte bunlar hep zavallılık; özgürlük hissinin 'mikrop' gibi üstünüze bulaşacağından ve bir gün gerçekten gerçek kimliğinizle tanışmak zorunda kalmaktan korkuyorsunuz.
  • sorsak hepiniz özgürlükcusunuz ama erkegin teki kadin kıyafetleri giyip konsere gidince yok bunlari ana babaları sıçmış, yok midemi kaldiriyorlar..

asil döl israflari sizsiniz. ahlak anlayisiniza sokayim.

edit:

"if we don’t fight for our rights, pretty soon we’re going to have as much rights as the meat on our bones"
    lady gaga
  • kendi yaşam tarzına müdahale edilince böyle ülke olmaz olsun, şeriat geliyor, yaşasın isveç diye ağlayan ekşicileri kızdırmış cesur bireylerdir. hayat sizin bakış açınız kadar değil sevgili ekşiciler, dünya da sizin çevrenizde dönmüyor. burada insanların özel gün (ki olup olmaması da bir şeyi değiştirmiyor aslında) için giydiği kıyafetlerden insanların anasının doğurmayıp sıçtığı çıkarımına varmak da yobaz düşüncedir. ha eleştirebilirsiniz, ama sonra aynısı size olunca türkiye'den nefret etme sebepleri başlığında ağlamayın.
hesabın var mı? giriş yap