şükela:  tümü | bugün
  • itü'de 2011-2012 güz döneminden itibaren hizmete açılan; fizik, matematik, lineer vs. gibi havuz derslerinin verilmeye başlandığı bina. içi de dışı da modern bir görünüme sahiptir. baya büyük bi kantin alanı var masa sandalye atmışlar fakat henüz kantin açılmamış. ayrıca maden fakültesinden sonra tuvaletlerinde tuvalet kağıdı bulunduran ikinci fakültedir.

    (bkz: med)
  • içinde havuz derslerinin yanında sanat dersleri de verilmektedir. içine girmedim ama dışarıda çıkışının ve yeni taşların sürekli su ile temizlenmesi yeni olmasından kaynaklanıyor heralde. diğer fakülltelerin hiçbirinde böyle bir uygulama yok çünkü. ayrıca bana da fazlaca su israfı gibi geliyor.

    diğer yola bakan tarafının önündeki tarlanın da bir an önce peyzajının yapılması ve öğrenci kullanımına açılacak hale getirilmesi dileğiyle..
  • itü içinde yaptığım stajda 2. hafta keşfettiğim harikulade bina. içinde sürekli öğrenciler olsa da ses düzeyi oldukça düşük, ortam çalışmaya çok müsait. ayrıca birçok üniversiteden büyük bir yapı. önünde ağaçlar, yeni koydukları çimlerle yeşillik ihtiyacımız da karşılanıyor. itülüler kıymetini bilsin la böyle yerlerin.
  • bu binaya havuz binası denilmesi, itü öğrencisi olmayanlarda bunlar her gün yüzmeye mi gidiyo lan hissiyatı uyandırır.