• itü'de 2011-2012 güz döneminden itibaren hizmete açılan; fizik, matematik, lineer vs. gibi havuz derslerinin verilmeye başlandığı bina. içi de dışı da modern bir görünüme sahiptir. baya büyük bi kantin alanı var masa sandalye atmışlar fakat henüz kantin açılmamış. ayrıca maden fakültesinden sonra tuvaletlerinde tuvalet kağıdı bulunduran ikinci fakültedir.

(bkz: med)
  • içinde havuz derslerinin yanında sanat dersleri de verilmektedir. içine girmedim ama dışarıda çıkışının ve yeni taşların sürekli su ile temizlenmesi yeni olmasından kaynaklanıyor heralde. diğer fakülltelerin hiçbirinde böyle bir uygulama yok çünkü. ayrıca bana da fazlaca su israfı gibi geliyor.

diğer yola bakan tarafının önündeki tarlanın da bir an önce peyzajının yapılması ve öğrenci kullanımına açılacak hale getirilmesi dileğiyle..
  • yeni yıla ders çalışarak girmek için ideal binadır.
  • itü konfor alanım.
  • bu binaya havuz binası denilmesi, itü öğrencisi olmayanlarda bunlar her gün yüzmeye mi gidiyo lan hissiyatı uyandırır.
  • iç tasarımı çok endüstriyel ve ferah duran fakat kapasitesi öğrenci talebini karşılayamayan bina.

sonsuz bir uğultu var içinde. güney study gibi bir şirinlik varken çok gitmesem de, manita ile çalışmak için uygunumsu bir yer.

ayrıca, 1. katındaki yatay demir bloklarda yürüme isteğimi zar zor durduruyorum...
  • itü içinde yaptığım stajda 2. hafta keşfettiğim harikulade bina. içinde sürekli öğrenciler olsa da ses düzeyi oldukça düşük, ortam çalışmaya çok müsait. ayrıca birçok üniversiteden büyük bir yapı. önünde ağaçlar, yeni koydukları çimlerle yeşillik ihtiyacımız da karşılanıyor. itülüler kıymetini bilsin la böyle yerlerin.
  • sene 2009 hayal kuruyorum ulan şuraya giderim üniversiteye tabi o zamanlar bina orada değil sınav senemde kullanıma açıldı med ... öyle bir duruma düştük ki gittik meslek yüksek okullarından birine . haydaaa bu ne bu şimdi olmuşum geçti 2 sene daha gene tık yok ben girip girip internetten hayaller kuruyorum gene derken seneler geçti bir şekilde itü ye başladım ama nasıl keyifli ortam nasıl keyifli anlatamam. 3 senedir fakülteme gider gelirken vaktim varsa uğrar bi sigara tüttürür faiş fiyatlı kantininden bayat çay içerim şanslıysam tazesine denk gelmiyor değilim. güzel binadır hem mimarisi hem öğrencileriyle
  • değişik bir gece hayatının olduğu binadır.
hesabın var mı? giriş yap