şükela:  tümü | bugün
  • aslında mühendis olmayanlardır.

harbiden anlamıyorum adam kocaelide sakaryada karabükte okuyup mühendis bey diye geziyor ahahhaahahahah. ne mühendisi olm kendine gel:dddddd

not düşelim: mühendislik kazanamayan yazarın sözleri diyen olucak. canları sıkılacak ama doktorum :(
  • tebrik ederim guzel tespit, bu konuya bu durumda oldugum halde doğru olduğunu düsüyorum, ama sunu soylemek istiyorum oradaki egitim iyidir kalitelidir ama sikinti onlarin iyi egitim verip diger universitelerin verememesi degil bizlerin ne alip alamadigi, birde boyle bak olaya baksalar daha akilci olur.
  • itü'den mezun birisi olarak, nerde tırt kompleksli tip varsa hepsi dersime girdi.

derslerde bi bok anlatmayıp öğrenciye en kazık konuları kendi kendine öğrenmeyi beklemek iyi eğitimse, itü bunda bir numaradır..

hiç sevmedim lan seni itü.
  • bir çok odtülü/itülü/boğaziçilin nin eline verebilecek sosyal zekaları nedeniyle eninde sonunda kazanacak insanlardır...
  • aralarında atılım'ı da görmeyi planlıyordum ama yazmamışlar.

kalitesiz troll 2/10
  • o kadar üniversite varken, dalga geçilen tırt üniversitelerde ilk olarak kocaeli’nin yazılması kocaeli mezunu bir mühendis olan şahsımı derinden yaralamıştır :( pardon mühendis dedim.
  • sen o bogazicini cikar ordan da yildiz teknik universitesi ve karadeniz teknik universitesini koy bakalim bi once. muhendislik teknik universitede okunur. bogazici mezunlari sadece ingilizce biliyor, muhendislikle alakalari yok
  • sakarya mezunu mühendislere laf etmeyeydin eyiydi tokttür beyanı.
  • git diyarbakırda mühendislik oku,özelde okuma.