• bir ucundan ogrenci giren, diger ucundan sosis cikan seri uretim mekanizmasi..
  • ogrenci belgesinde tum notlariniz tam oldugu hâlde 'eksik ders' nedeniyle 2049 yilina kadar kayit yapamazsiniz diyen -bu nedenle sizi yazokuluna kayit etmeyen, mezuniyet durumunda iseniz de etmeyen-, bunu derken de turkilizce (yuzde otuz ingilizce) konusan sistem.

(bkz: itu atilim projesi)
    (bkz: transkript)
    (bkz: yabanci dille egitim)
    (bkz: www sis itu edu tr)
  • öğrencilere kayıtta nası maximum miktarda acı çektirebiliriz diye ince ince düşünülerek tasarlanmış sistem. adında teknik kelimesi geçen bi üniversiteye yakışmayan sistem. 2 saat uğraşıp hiç bi ilerleme gösteremeyen öğrenciye saç baş yolduran sistem.
  • adiniz ve soyadinizla abuk sabuk e-mail adresleri uretmeyi basarabilen sistem.
  • lanetli site... sabahın köründe netscape bulup yükleyene kadar tüm seçmelilerin seçildiği bataklık...
  • monitore kafa atma isteğini körükleyen sistemin giriş sayfası. (bkz: kafam girsin)
  • 30.01.2002 tarihinde sabah 9:00dan 17:00a kadar başında oturmaktan sırtım,belim,basım,kıcım,boynumun agrıdıgı,butun derslerı almıs olmama ramen tek dersi vermemekte ısrar eden,kimin hangi akla hizmet kurduguna akıl sır erdiremedigim sistemin en illet uzantısı.bi de ituye geldigim gune lanetler yagdırma nedenlerimden biridir -ki yalnız deildir
  • is bilmez rektorun kim bilir kimlere ozenip de ogrencisinin basına musallat ettigi,usenip de gidemesiner diye merkezini tum fakultelerden uzak bi yere kurdugu,onlar olmasa bu okul batarmıs havasında kadın memurelerin calıstıgı(!) sanki isimiz hallolmasın diye kurulmus yeryuzundeki en basarısız otomasyon sistemi
  • ie kabul etmeyen sistemin cildirtan hata mesaji:
    lutfen yeniden deneyiniz
    eger ie kullaniyor iseniz, netscape kullaniniz. ie bazi
    bilgileri sisteme gondermemektedir. bu yuzden, sorun yasiyor olabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap