şükela:  tümü | bugün
 • itü online kayıt sistemi için otomatik kayıt programı. kullanıcı adınızı, şifrenizi ve almak istediğiniz ders kodlarını giriyorsunuz, itü'nün bir nevi web-farm yaptığı 9 sunucuyu da dolaşarak dersleri eklemeye çalışıyor.
  yazarının kendi sözleriyle: "itü sis otomatik ders kaydı uygulaması: kullanıcı adınızı, şifrenizi ve eklemek istediğiniz derslerin crn'lerini girip düğmeye basın. program itü sis sunucularını sırayla deneyerek ders kaydınızı dışardan müdahale gerektirmeden yapacaktır."
  program yazarının kulaklarının itü kayıt şenliğindeki sistem yöneticileri tarafından bol bol çınlatılacağını tahmin ediyorum.
  download için: http://eser.buradayiz.biz/
  (bkz: online kayıt işkencesi)
  (bkz: itü otomasyon sistemi)
  (bkz: atın intikamı)
 • "boğaziçi üniversitesi versiyonu ne zaman çıkacak?" dedirten program.
 • süper bir icat. bütün browserlar sırf login ekranını açmak için yırtınıp "maalesef ben açamıyorum buradan sonra yola katirlarla devam edeceksiniz" errorları verirken itü sis otokayıt takır takır girdi aldı dersleri. aslan bee.
 • daha login ekranına ulaşamayan insanı kayıt menusune atmış çatır çatır derslerimi almıştır, buradan programı yapan arkadaşa teşekkür ediyoruz.
 • yakalanırsa tüm bu şekilde kayıt yapmış öğrencilerin aldığı dersleri uzaya gönderebilir. çok da düşük bir ihtimal olmasa gerek.
 • sistemi yasal yollardan nasıl daha verimli kullanacağını bilenlerin ihtiyaç duymayacağı program.zira bu kişiler kayıtlarını zaten 09.58 de bitirmişlerdir.
 • helal olsun dedirten programdır. yıllarca az çekmedik otomasyon sisteminden
 • yazarının, hakkında aşağıdaki açıklamayı yaptığı program. (kişisel görüşme)
  -
  otomatik kaydı son derece yasal yollardan yapan bir programdır. zira programın tüm yaptığı, öğrencilerin elleri ile yaptıkları mouse tıklama hareketlerinin simülasyonudur. yani ne itü'nün bu programı farketme ihtimali vardır (çünkü program kendi içinde internet explorer çalıştırıyor ve tüm işi explorer yapıyor), ne de farketse bile öğrencilere bir yaptırım uygulama hakkı doğar, çünkü dediğim gibi program hiç bir sistemi yasadışı yollardan zorlayarak kayıt yapmıyor. efendi efendi bilgisayarının başına oturmuş ve sürekli browser'a tıklayan bir öğrencinin simülasyonunu yapıyor.
  kısaca: itü bu programın kullanıldığını farkedemez, farketse de öğrencilere karşı yasal bir yaptırım uygulamaya gücü yoktur, program yasaldır.
  (not: eğer multi-threaded bir şekilde aynanda 30-40 koldan kayıt yapmaya çalışsaydı o zaman "abuse" gibi kavramlardan veya yasallıktan bahsedebilirdik).
  -
 • (bkz: eser aygün)
 • kimin hangi zaman aralığı ile hangi node a başvurduğu kayıtlarını görebilen biri için saniye aralıkları ile tüm node ları sistematik olarak denemek pek insani bir davranış gelmeyebilir bazı yetkililere. saniye aralıklarının sıklığı ile de bu düşünce desteklenebilir veya desteklenmez.
hesabın var mı? giriş yap