1. kablolamasini yaptirmak icin aylarca ugrastigim ama surekli problem cikan mekan. biraz uzaktir. golet yurtlari kadar sekil bir ortam degildir.
  2. kafeteryasında digiturk ten lig maçlarının izlenebildiği imkb nin yanındaki orta kademe itü öğrenci yurtları.
  3. 2 senemi geçirdiğim en yakın dostlarımı tanıdığım yurt. düşününce gölete göre avantajları da var. reşitpaşaya yakın olduğu için yemek ve bira gibi ihtiyaçlarınızı gidermek kolay oluyor. arkadaşlarınız gelip rahatça kalıyorlar. artık maçlarda izleniyormuş. bi de bilardo masaları konmuş. kantini de güzel.
  4. sene başında internet bağlantısının kablo karışıklığı yüzünden kesildiği yurt.ayrıca altyapıyı yeniden kurmak ve odalara kadar kabloları çekmek için ,internet bağlantısı isteyen öğrencilerden 2 yıllık ücret olarak 70 milyon talep edilen yurt.
  5. çıkarken depozitonu bi türlü alamadığın, hala tuvaleti kullanmayı bilmeyen insanlarında kaldığı 1400 kusur kişi kapasiteli erkek yurdu
  6. 1000 erkegin (dogrusu bin itülü) bir arada yasadigi mekan! arkasindaki ormanlik arazide garip hadiseler cereyan ettigi söylenegelir.
  7. 1 ay kalıp bi b.k anlamadan eve çıktığım,gördüğüm diğer yurtlara göre gayet nezih olan ama alınan parayı haketmediğini düşündüğüm barınma şeysi...