şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekşi yardımlaşmanın yeni bir boyutunda yardım çağrısı yapıyorum.
    elektrik mühendisliği bölümünü 12 senedir gidip gelip bitirmeye çalışıyorum. şu an son dönemim ancak eksik bir dersim var.

bilenler bilir, elektrik mühendisliğinin elk kodlu dersleri yazları ya hiç açılmaz ya da sadece bazı temel dersler açılır. benim ihtiyacım olan ise mt adıyla anılan "bölüm seçmelisi" derslerinin açılması. çünkü mezun olabilmek için bir seçmeli dersim eksik.
    yazın açılırsa yeni bir seneye başlamadan mezun olabileceğim, yoksa eylül-aralık 2018 dönemini boş boş beklemem gerekecek. eylül'de yurt dışında iş görüşmesi ayarladım, o yüzden durumum çok kritik.

öğrenci işlerinin dediğine göre 8-10 kişi bulup talep edersek ders açarlarmış. okulu çok uzattığım için tanıdığım kimse yok, o yüzden buradan yazıyorum. yazın elk kodlu seçmeli ders almak isteyen varsa lütfen yeşillendirsin.
  • uzay mühendisliği okuyan bir arkadaş var benim de itü'de. fi tarihinden beri gözetimde. eğer onun arkadaşıysan zırnık destek gelmez benden kendi bok yemeniz. çalışın o(ğ)l(u)m biraz, ısırmaz dersler korkmayın (:
  • (bkz: elden ele)
  • ders açtırma başlığında "çalışın oğlum" diye de entry geldi ya.. sanırım annem gizli bir sözlük yazarı.
  • itü açmaz. 8-10 kişiden daha zoru hocayı ikna etmektir yazın ders açan bir hoca değilse açtırmak istediğin dersin hocası.

başka ünilerden almayı dene yazın oluyor öyle. yalvarma gücünü ders açtırmakta değilde yıldızdan yada istanbul dan alsam aynı dersi kabul edermisiniz şeklinde bölüm başkanına harca.

ama çokta açılma kocaeli ve uludağ dan sonrasıda yalan. odtü boğaziçi garanti.

bide tek dersten sınırsız sınav hakkı olmuyormu ya. aylin elbay hanım halen bu işlerle uğraşıyosa onu bul derim.

son olarakta

(bkz: siktin formatı eyledin viran)