• macintoshlarda standart gelen bir program
  -mp3 dinleme
  -internet radyolarini dinleme
  -muhtesem gorseller
  -cd den mp3 e cevirme
  -mp3 leri cd formatina cevirip cdye yazma
  gibi ozellikler mevcut
 • maclerde, istediginiz parcayi, albumu ya da sanatciyi bir iki saniye icinde calmanizi saglayan library browseri, sag ust kosedeki en az nokia telefonlarin tektus olayi kadar fonksiyonel butonu ve mp3 yapmadaki performansi ile baska hicbir audio playera ihtiyac hissettirmeyen sirin bir program.
 • simdi aklima gelen fakat acmadan önce basliginin altina bir seyler yazayim dedigim somut bir sey olsa yenesi güzellikte olan arayüzü sayesinde zorluk cekmeden dinleyebileceginiz fakat benim gibi bir kullaniciysaniz ayni parcayi 1 saat icinde 5.6 kez dinleterek is yapabilme gücünüzü düsüren winamp etc.programlardan 1000 kat daha güzel bir program
 • dördüncü sürümüyle itunes music store'a arayüz olması bir yana, rendezvous özelliği sayesinde olağanüstü kolay müzik paylaşımı sağlayan program; istediğiniz kişinin arşivindeki şarkıların yayınına ulaşabiliyorsunuz. tabii normal bir bağlantıyla ne kadar iyi 128 kbps yayın yapılabilir o ayrı konu...

  güncelleme: 'kötü niyetli' itunes kullanıcıları, paylaşım özelliğini kırıp, şarkıları kaydetmeye başlayınca, yeni sürümlerde bu özellik sadece yerel ağ ile sınırlandırılmış durumda.

  "hell froze over." sloganıyla windows sürümü çıktı bugün, doğal olarak itunes music store'la birlikte. windows kullanıcılarının tepkileri, yorumları merakla beklenmekte...
 • yaşamı kolaylaştıran bi program.
 • macintosh'un mukemmel mp3 player / encoder programı
 • (bkz: ipod)
 • appleın internet üzerinden şarkı satmak için de kullandığı jukebox. windows sürümü piyasaya çıktığı gün, tanesi 99 cent'ten 1 milyon adet şarkı satıldığı bildirilmiş.
  mac kullanıcıları, internet üzerinden şarkı satın alma hizmeti başladığında, bu program ile bir haftada toplam 1 milyon adet şarkı satın almışlardır.
 • henüz sadece amerika üzerinden online şarkı satışı gerçekleştiren uygulama. kazaa ve soulseek iel büyük uyumda çalışmaktadır. şöyle ki, bu program ile şarkılarda preview yapılabilmektedir. dolayısıyla bu programda çeşitli şarkılar preview yapıldıktan sonra soulseeke saldırılır ve mutlu mutlu o şarkının sahibi olunur.
hesabın var mı? giriş yap