• müzik şovlarından birinde son şarkılarına denk geldim, izledim. grubun en yapılıları olan chaeryeong ve ryujin'in bile bacakları incecik kalmış, diğerleri zargan gibi olmuş. bir aradayken görünce 'maşallah, bastıkları yerden ses gelir' dediğim çocuklar kuş kadar kalmış. ne diyeti yaptırdılarsa artık.

turneye çıkacak bu kızlar. mazallah sahnede bayılıverirler. tez zamanda besiye çekilmeleri lazım.
  • bu kızları kim keşfettiyse jyp'nin maaşını iki-üç katına çıkarması lazım... muhtemelen tüm güney kore'deki hatta tüm uzak asya'daki en güzel 4 genç kızı(kusura bakma chaeryeon) bulmuşlar.

şarkıları da şimdilik fena değil... klasik ilk dinleyişte beğenmediğiniz ama sonrasında hastası olduğunuz türde. insanın beynine yapışıp kalıyor.

şu halleriyle ileride çok başarılı olacakları aşikar.
  • k-pop tarihinin en güzel üyelere sahip kız grubu olabilir.
  • yeni comebackleri olan loco ile beni epey mutlu etmiştir, baya beğendim.
    bunu sebebi yeji hastası bir insan olmam da olabilir, kitty yeji zayıf noktam.
  • debut ve comeback yaptıkları single ve title track'leri kızların ses kapasitesinin ötesinde yüksek. her an çığlık sınırlarında geziniyorlar, dinlerken geriliyorum.

grıbun konsepti girl crush değil, teen crush bu arada. mahalle baskısı da neymiş? ben kendimi seviyorum, kendi yoluma gidiyorum. siz beni konuşuyorsanız o da sizin derdiniz temasından yürüyorlar.
  • (bkz: mafia in the morning) şarkıları ile bomba bir comeback yapmış k-pop grubu .
  • voltage isimli japonca şarkıları 4.5 dakika süren grup.
  • not shyile keşfettiğim kore kız grubu. üyeleri oldukça genç, en büyüğü 2000 doğumlu ama oldukça başarılılar.
    yeji diye bir üyeleri var uzun zamandır k-pop dünyasında en beğendiğim kız olabilir hem karizmatik hem güzel, zayıf noktam ise gözleri, ne zaman kameraya baksa bi hoş oldum klipleri izlerken. en son jennie'de böyle hissetmiştim ama yeji daha karizmatik.
  • blackpinkten sonraki en sevdiğim ikinci kpop grubu. grup üyeleri sevgi sıralaması lia=yuna=ryujin>yeji>maymun
    ayrıca itz me albümü tüm şarkıları güzel olan dünyadaki tek albüm. albümdeki şarkılar sevgi sıralamam klibi ve dansı güzel olduğu için wannabe>thats a nono> ting ting ting>i dont wanna dance>24 hours=you make me>nobody like you. varyete şovlarda azcık mallar ama gene program sunucuları sayesinde eğlenebiliyoruz birazcık. neyse büyücekler daha yaşları küçük
  • olm neden bu kızlara dünyanın en boktan şarkılarını söyletiyorsunuz.

nerde o eski güzel dalla dalla, icy, not shy, wannabe, in the morning

nerde şimdiki rezil chesire, domino, sneakers,

birde dün cake diye aşırı kötü yeni şarkı yayınlamışlar. *
hesabın var mı? giriş yap