şükela:  tümü | bugün
  • ilgili haber

içinde 3 binden fazla bitki türünü barındıran ve cumhuriyet tarihinin en eski botanik bahçesi olarak kullanılan alanın diyanete devredilmesi olayıdır. 1935 yılından beri hizmet veriyor olup biyoloji bölümü öğrencileri için uygulama sahasıdır aynı zamanda.

akp türkiye'sinde gerçekleşmiştir

edit:konuya ilişkin bir imza kampanyası başlatılmış iü öğrencileri tarafından. ilgilenenler için linki bırakıyorum.

https://www.change.org/…utm_campaign=share_petition
  • allah'ın rızasıyla hurma yetiştirmek için alınmıştır. ya da cami dikerler. dinsiz imansız gezizekalılar anlamaz.
  • efendim bitkiler üzerinde kalıtım çalışması yapan mendel de kilisede rahipti biliyorsunuz. bizim din adamlarımız da bitkiler üzerinde çalslşfmgkdfm..
    yok lan yok, güzelim yeşilliğin anasını sikecekler matmazel.
  • dinciler tescilli ve kanıtlanmış doğa ile yeşil düşmanıdır. üstüne dua okunan bitki büyür kötü söz söylenen çürür doğmatiğindeki kuş kafalılara burayı emanet etmek siz telef edin sonra biz imara açalım demektir ki sanıyorum asıl amaç budur.
    (bkz: kediye ciğer emanet etmek)
  • ülke komple devredilmiş bu çok mu dedirten hebe. hübele. ve de aynı zamanda hep beraber güzel günlere.
  • deve sidiği tesisi için tahsis edilmiştir.
  • siyasal islam - türkiye - kalıcı hasar

inanın toparlayamıyorum artık cümleleri. siyasal islam türkiye'nin belini kırmak istiyor. pozitif bilimlerden tamamen uzak, insanların birbirini ihbar ettikleri, asla bundan kurtulmayı düşünemeyecek kadar yılgın, arkadaşına güvenemeyecek kadar şüpheci kişiler yaratmak peşinde.

daha geçen gün itaksi rezaleti gündeme geldi ve unutuldu. bu aslında çok büyük bir olay. kaddafi libyası'nda taksicilerin muhbir olduğu yaygın kanaati vardı. burda ise durum çok öte, ses ve görüntü kaydı alınacak. ne hakla, ne maksatla ?

içinde bulunduğumuz durum sözlerle ifade edilecek gibi değil. koptu gidiyor uçuruma ülkemiz.

20 yıl önce bunlar bunlar olacak diyen birisini kim ciddiye alırdı ?
  • ihtimal cennetin smilatörü olarak kullanılacak bahçe olacaktır.
    artık huri de koyarlar mı merak edilir.
    türbanlı hanım kardeşlerle, gümüş yüzüklü şakirtlerin yiyişeceği bahçe de olabilir.
  • sabah sabah beni umutsuzluğa boğan haber. alfred heilbornn unun da kemiklerini sızlattırdınız . gözünüzü beton doyursun.