şükela:  tümü | bugün
  • doğrusu yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödülü malum işte. şimdi ben 80 kuşağı olarak 90’lı yıllardaki müziği dinlediğim ve 2010’dan sonra çıkan hiçbir albüm ve şarkıcıyla neden ilgilenmediğimin kanıtı işte bu haber. sertab erener,zuhal olcay,nazan öncel, candan erçetinvs gibi türk pop müziğinin yıldızları gibi birini görmek istiyor gözler ama ivana sert ödül alıyor. ne diyelim hayırlı olsun müzik camiası ve sevenlerine.
    nerde o eski kral tv müzik ödülleri

    kadraj magazin
  • sasirilacak bir sey yok.

    bu tur ne yidugu belirsiz "odul" organizasyonlarinda parasini verip kendinize listeden "odul" secersiniz. sonra paketin bir parcasi olarak "odulun" haberini de yayinlarlar. mesela ivana abla listeden "yilin en iyi brutal vokali odulu"nu secseydi o odulu alacakti vs... ya da organizasyona ilgi olsun diye cok populer birisine bedavadan odul verilir ki organizasyonun pazarlamasi olsun. (orn. - ivana hanim biz altin cucuk odulu organizasyonundan ariyoruz; cem yilmaz da katilacak. size de bi odul cok yakisir diye dusunduk?)

    bir de ulkemizde ne yidugu belli "odul" organizasyonlari var; onlarda da bilimum torpil, adam kayirma, hizipcilik, seks vs ile "odul" verilir.