şükela:  tümü | bugün
  • the beatles şarkısı, sevdiceği kolunuza takıp kırlarda koşunuz bu şarkı eşliğinde, rica ediyorum

i've just seen a face i can't forget the time or place where we met,
    she's just the girl for me and i want the world to see we've met,
    mm mmm
    had it been another day i might have looked the other way and,
    i'd have never been aware but as it is i'll dream of her tonight.
    da da
    falling, yes i'm falling,
    and she keeps calling me back again.
    i have never know the like of this i've been alone and i have,
    missed things and kept out of sight for other girls were never quite like this.
    da da
    and she keeps calling me back again.
    mm mmm
    i've just seen a face i can't forget the time or place where we just met,
    she's just the girl for me and i want all the world to see we've met,
    mm mmm
    and she keeps calling me back again
  • the beatlesin ilginç bir $ekilde fallingleri fallin', callingleri callin' diye telafuz ettigi $arki.
  • stand by me ve you sang to me şarkılarından sonra çalındığında dinleyenlere sol majör gamını ezberleten şarkı. çok eğlenceli be!.
  • tekerleme gibi şekerleme gibi beatles şarkısı. hele tek telden solosundaki "hayda bre" nidasi ve "pam pam pam"'lar daha bir şıkır şıkır oluyor.

edit: yalnız benim winamp shuffle ederken her ne hikmetse bu şarkıdan sonra eleanor rigby'i çalıp üç kuruşluk yaşam sevincimi opera ediyor.
  • en sevdiğin tartımlı beatles şarkılarından biri. başlıyor ve bitiyor ardından it's only love güzel gidiyor.
  • across the universede en eğlenceli sahnelerden birinde izlediğimiz çılgın şarkı. jude daki bakışlar mimikler.. insanların bowling topu misali mutluluk içinde kayıp durmaları... birden kalkıp sinema salonunda hop hop hoplayıp, zıp zıp zıplamamak için zor tutuyor insan kendini.
  • hoparlörü patlatma teşebüsünde bulunduğum the beatles şarkısı... en tempolu beatles şarkısı diyebilirimde. baştan sona, durmadan akar gider şarkı. oturduğunuz yerin dar gelmesi...
  • sevmenin güzelliğini hatırlamadığım halde bana hatırlatabilen, beatles'ın en çok sevdiğim şarkısı.
  • across the universe'de jim sturgess tarafından süper bi biçimde yorumlanan eser.