şükela:  tümü | bugün
  • atmakla bitmeyen, hızla çoğalan, kıyıya köşeye iyi saklanan ve asla kullanılmayan nesneler.
    bugünün bilançosu:
    bir çanta dolusu cd. evde cd okuyucu yok.
    bazı parçaları kaybolmuş keçe oyuncaklar.
    oyuncak yaparız diye saklanan geri dönüşüm malzemeleri.. gerçi bunları atmaya kıyamadım.
    yüzyıl öncesinin çeşitli belgeleri.
    kırpık kumaşlar.. dikiş dikmeyi bilmiyorum oysa.
    ayrıca araba teybi ve matkap, ha bir de iş çantası çıktı. satarım herhalde. (bkz: zebramo)
    ondan fazla boş ayakkabı kutusu. içinden para çıkmadı tabii.. tanrım ne çok yer kaplıyorlarmış.

atmak için can attığım ancak kızımın izin vermediği onlarca bitmiş yapıştırma ve boyama kitabı var daha. lanet olası geri dönüşüm kutusu uzakta olduğu için hepsini balkona istifledim. yarın bir de gidip bunları atınca rahatlayacağım.
  • hede hodo'nun eski adi.
  • genelde her bilgisayarda bulunan, hor görülen klasör ismi.
  • (bkz: öteberi)
  • bana göre, annemin zamanında atmak için can attığı ama bir türlü attırmadığım şeylerdir. evet bugüne kadar atılmasına izin vermedim, ama tam da şu an, atmaya kıyamadığım ya da ilginç bir şekilde bir gün işime yarar lan gibi düşüncelerle attırmadığım geçmişe dair ne var ne yok atıyorum lan. şu ana kadar 8 battal boy çöp torbası eşya, broşür, kutu vs vs. çıktı ve daha kıyafetlere başlamadım ve hatta üniv. zamanından kalan ders notları kitaplar bile bekliyor. ama atacağım hepsini.
  • gün gelir öyle bir lazım olur ki, hırdavatçılarda fellik fellik arayıp da bulamadığınız kalın diş* paslı 8'lik somunu alet çantasının ücra bir köşesinde bulduğunuzda mutluluktan gözleriniz yaşarır. anlayamazsınız..
  • izmit belsa plaza'da bulunan (gerçi hala orda mı bilmiyorum) rock ve metal ağırlıklı tişört, kolye, pantalon, sweatshirt, aksesuar gibi envanterler bulabileceğiniz, kulak deldirme ve piercing yaptırabileceğiniz dükkan.

sonradan yan dükkanı da alıp müzik ekipmanlarına da ağırlık vermeye başlamışlardı.

bir de sahibi kafa bir adamdı. 3tl'ye sizin sevdiğiniz gruplara ve önerilerine göre toplama cd yapardı. pek çok grubu tanımama vesile olmuştur kendisi.
  • bayanlarin tasidiklari cuvala benzeyen cantalari doldurmaya yarayan bilimum seyler....
  • serdar ortaçın kıpır kıpır eden yeni şarkısı
  • (bkz: tırt)