şükela:  tümü | bugün
  • cok espirili, cok bilgili ultra harika suser.
  • pek kültürlü bir "road trip insanı". kocatepe kültür merkezinin reji odasına, catwalk'una giden merdivenlerinden tus anatomi dersi izlemekten, ankara'dan hattuşaş'a gidip arkeolojik siteleri görmeye kadar, mikrodan makro ölçeğe maceralara atılan, 10, yazıyla on kaplan gücünde insan.
  • entrylerini uzaktan degil yakin yakin takip edip sonra nacizane bir entrym sebebiyle diyaloga girip tam da tahmin ettigim gibi enerji icecegi, nese hapi tadinda bir sima oldugunu anladigim, onayladigim yazar. o iddiali nickinin yüzünü kara cikartmayacak derecede de ikna etmis, inandirmistir bendenizi. sen birlikte ta sabahlara kadar feci genis spektrumlu bir konu havuzundan secip secip konus, müzigi paylas, bin kere gül*, olur mu hic aa derdik ama oluyormus, gösterdiler kendileri, nick bosa degil. pek de güzel bir sarki kazandirdi bana, daha ne ister insan. cok eglenceli cok.
  • nicki badilist penceresine sığmayan, dolup taşan, aylardır yazmak istediğim bi dolu başlıkta yazacağım entrynin benzerini yazdığını görünce bi iş var dediğim, onun da deyimiyle tek yumurta ikizi olmaktan şüphelendiğim yazar*..
  • gülümseyişini her gördüğümde bana büyük kırmızı evin bahçesinde geçirdiğimiz haftasonlarını, başında onlarca fotoğraf çektirdiğimiz eski çeşmeyi, paylaşamadığımız kangal yavrularını, kozalak toplamayı, karanlıktan korkmamayı öğretişini, neredeyse boyum kadar olan papatyalar arasında kimbilir kaç haftasonu gelip emek harcadığı küçük bahçesini gösterişini hatırladığım;* evine gittiğimiz her sefer o anlamsız fosforlu anahtarlığı bile saatlerce oynayacak kadar eğlenceli hale getirebilen; odasını çılgınlar gibi karıştırmamızı ses çıkartmadan sabırla izleyebilen; zekice tasarlanmış garfield takviminin işleyiş biçimini bir türlü anlayamadığımızı söylediğimizde onu iyi niyetiyle bize tekrar tekrar anlatan; yeniden karşılaştığımız gün saatlerce gitmesine izin vermediğim dostum, keşke daha çok görüşebilseydik dediğim kuzenim..
  • vefakar grup arkadaşı, ki daha hiç çalışmadık beraber ama olsun niyettir önemli olan. pozitif enerji dolu insan, en kötü ihtimalle dalıp gidiyor bu adam. çok eğlenceli ondan bir şeyler dinlemek, ona bir şeyler anlatmak, ya da sadece entry'lere bakıp bakıp kopmak.
  • fransiz kulturune sonradan gonul vermis ve ozellikle frankofon muzige derinlemesine dalmis, muzik konusunda bilgisine ancak bakakaldigim, su siralar projesi yuzunden sabahladigi gecelerin intikamini alircasina uyuyan, genel kultur hazinesi. herseye elini atmis, ogrenme sevdalisi ankarali badim sizli bizli diyaloglarin da ustadi * .
    herseyi bilme arkadasim birak bazi seyleri de bize diyor, kendisine tez vakitte guzel mezuniyetler diliyoruz. * * *