şükela:  tümü | bugün
  • biz de bilirdik sözlükte troll olmasını, lakin aç idik yedik iskandinavya gidiş-dönüş bilet parasını
  • diş perisinin kutsaması gereken yazar kişisi, ayrıca badilerin şahı komik insan.
  • isim hafızam kötüdür, umarım doğru adama yazıyorumdur.
    şu okan mevzusunu bi çözelim be abi :)

bir de sempatiktir, şirin bi adamdır ki kendileri pehey...
    memnun oldum iwpag.
  • ekşi'nin gezi parkı'ndaki neşe kaynağı ve hala hatırlandıkça gülümseme sebebidir.
    ayrıca "poğaçaların koruyucusu" ünvanınıda sonuna kadar hak etmiştir.
  • poğaçaların koruyucusu diye bir karmaya sahip olursa neremle gülerim bilemeyeceğim kendisine.
    lakin sağlam adamdır , karakterli bir duruşu vardır ve yanındayken eğlenmemeniz mümkün değildir.
    dostum kaptın alaman çikolatalarını aramıyorsun da.. yazdık , bak :)

ilişkimize bir isim koymamız gerektiğini düşünmediğim insan evladı. oğlum nasıl istiyorsan öyle hitap et demek isterim.

bu arada pes oynanmaması gereken sözde pesçi...
    ispanya 0 - b.munich 6..
    serinin sonucuna değinmek istemiyorum , tek maç yetecektir kendisine...
  • çok komik, bıyıklı, muhabbeti güzel akrep burcu erkeği. facebook'umda ekli ilk ekşicidir aynı zamanda, beyenerek takip ediyoruz.
  • bir akrep burcu erkeği. burç bilgim bu kadar, özelliklerini bilemiyorum, neyse, böyle de çok süperim. yılı da ortalamışız lan.
    beraber içmeye gidilmelik insandır. bence osman'dır. itinayla kafa yarıştırılır.
    bıyıkları çok yakışıklı.

aya da gidelim osm...

edit: beni unutmuş yazardır. küstüm.
  • (bkz: sakallı pringles)

adam pringles beyler.
  • tsk badimi ver lan allahsız! *
  • kıvrak zeka, komik, neşeli insan, yıllardır aradığım kayıp kardesimmis meğer, küçük enisteyle ilgili hain planlarımız var :)