• kezban türk kadınlarından birisine örnektir, ve bu kadınlardan bolca vardır.

madem bir erkeğin sana iyi bayramlar demesi seni rahatsız edecekti, o zaman sen de storyne iyi bayramlar temalı foto atmayacaksın. sanki bana bulunmaz hint kumaşı kezo.

üstteki bir entrinin sahibinin dediği gibi kız arkadaşının olması bizim kezbanı rahatsız etmiş olabilir ama normali rahatsız olmamasıdır, zaten bu yüzden de kızımız ağır kezbandır. millet kız arkadaşı var diye hiçbir karşı cinsle iletişim kurmayacak mı, var mı böyle saçmalık? oldu olacak hemcinsleriyle de konuşmasın, homoseksüel eğilim gösterebilir ilerde.
  • iki taraf da ayri aptal ama burada ben biraz kadini tuttum sanki. kendi hemcinsine uzulup isi aciga cikarma kafasinda bir kadin gibi geldi bana.

onun disinda sosyal medyada karsi cinse yuruyen sikiklerden nefret ediyorum. gerizekalilar.

kadinlardan da takmayip hayatlarina devam etmesini beklerim bu abazalari. ama hepsi ifsa ediyo gotleri kalkik sekilde. hayir neye kizayim anlyamadim got kaldiran salak erkeklere mi yoksa gotleri kalkmis kadinlara mi.

iki taraf da salak ama bugun tarafim kadin...
  • kızın ağır kezbanlığını içerir. tamamen ilgi kaşarlığı yapmıştır. rahatsızsan engellersin ha eğer için soğumuyorsa çocuğun kız arkadaşına ssları atar geçersin. ama mesele ilgi çekmek ya. profilinden paylaş belki takipçin artar değil mi kadın?

çocuk boş durmamış tabi sevgilisi varken sürekli yazmış kıza, bu durumda çocuğun sevgilisine de birileri yürürse, bir sey demeye hakkı yok elemanın.*
  • iyi, sikmemiş en azından.

bugün “iyi bayramlar” diyen yarın ne yapmaz.
  • benim dikkatimi çeken konu aslında kızın subliminal olarak verdiği “herkes bana yazıyor, çok beğenilen bir kadınım” mesajı.

bu olayın ana teması budur. adam bu olayda sadece yardımcı oyuncudur. adamın sevgilisi falan da bu kızın umrunda bile değildir.

hatta şöyle söyleyeyim, adamın başka kızlara da yazdığının ortaya çıkması, içten içe bu kızımızı üzmüştür. ama dillendirmez tabi ki bunu.
  • sözlükteki alagavatlari ve puştları göstermiştir. sevgilisi olduğu halde tanımadığı karşı cinsle ısrarla iletişime geçmeye çalışıyorsa bunun tek bir nedeni vardır, o kıza yürümek. bi de bilmezden gelip " ne var yaağni sevgilisi var diye hiçbir kizla konusamaz mi alla allaa " demiş biri de. sanırsın çocuk universitedeki sınıf arkadaşından not istemiş de onu ayıplıyoruz :d kız arkadaşın tanımadığı erkeğe ısrarla mesaj atsın sen de bunu gör de altında iyi niyet ara bakalim.

sevgilisini boynuzlayanlar ve sevgilisi tarafindan boynuzlanıp buna alışanlar tarafından kezban olarak görülen kızdır. bence en güzelini yapmıştır. zaten bahsi geçen elemanın sevgilisi de bu mesajlarin altındaki niyeti anlamayacak kadar saf değildir bence.
  • ben olsam haberleşmenin gizliliğini ihlal ve hakaretten suç duyurusunda bulunurdum. sonra hatun kişisi uğraşsın.
  • black mirror gibi olay. bu arada meric ne demek bunu da öğrendim.
  • herkes sevgilisi olanlardan gelen mesajları böyle ifşa etse de koynumuzda beslediğimiz yılanları görsek.
  • bakıyorsun adamın yazdığı tek şey iyi bayramlar, bir kaç emoji atmış onlardan bazılarına bakıyorsun komik cinsinden fotoğraflara gülmekten ağlayan emoji koymuş felan. yani engelle geç hu nedir arkadaş ayıp ya, elemanda madem hesabı felan kapatma gereği duyacaksın niye girersin bu toplara ve kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap